Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi számít távkapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít távkapcsolatnak (kb hány km)?

Figyelt kérdés
Már többször gondolkodtam ezen a témán, hogy vajon ki kb hány kilométer távolságtól mondaná azt egy kapcsolatra, hogy távkapcsolat. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 19. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Párom és köztem 200 km van, 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. :)


Egyébként pedig relatív, hogy kinek mi számít távolságnak. Valakinek már 10 km is távolság!

2017. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Messzebb lakik annál, hogy bármikor együtt aludjunk, ha úgy tartja kedvünk.


Egy komoly felnőtt kapcsolatnál azért szerintem ez már alap (és itt nem a szexre gondolok feltétlen hanem tényleg arra, hogy ha kedvünk van, akkor bármikor találkozhassunk)

2017. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon relatív, pont ezért vagyok kíváncsi véleményekre. :)
2017. ápr. 19. 20:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves második, én is úgy gondolom kb, mint te. Még jöhetnek azért válaszok, kíváncsi vagyok. :)
2017. ápr. 19. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem ez nem km függő.


Sok függ a lehetőségektől. Ha van kocsid, akkor értelemszerűen messzebb tudsz menni, mintha mondjuk vonatkozni kellene. Pl Pesten belül lazán el lehet BKV-zni 2 órát, ennyi idő alatt meg vonattal az ország másik felébe érsz le, mégis úgy érzem, hogy városon belül egyszerűbb randizni még ha 2 órányira is lakik, mint kimenni a pályaudvarra, és megvárni a debreceni IC-t.

2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem kilometer fuggo. Koztunk 2 ezer+ km van, de megis tobbet talalkozunk mint, amit neha itt olvasok tizedennyi tavolsagokkal rendelkezo paroknal, pont abbol eredoen, hogy pl. itthon Pecsrol eljutni mondjuk Sopronba vagy Nyiregyhazara gyakran tobb ido (neha meg penz is), mint nekem felugrani egy fapadosra, es repulni 2 orat, hogy lassam a paromat:). Szoval, szerintem inkabb az alapjan lehet eldonteni, hogy milyen az infrastruktura es mennyi ido (penz) odajutni, mert ugye ebbol ered a gyakorisag. Lakhatunk egymastol 80 kilometerre, ha pl. egyikunknek sincs autoja, vonat nincs, a busz meg heti ketszer jar :D. De lakhatunk 3 ezerre is, ha vannak jo fapados ajanlatok (meg ido), es 3-4 ora alatt ott lehetunk (meg persze penz is van ra).


En egyedul - de ez mar csak off megjegyzes - azt nem szeretem, amikor masok, minden ismeret nelkul ledegradaljak valaki kapcsolatat, csak azert mert tavkapcsolatban vannak (jelenleg vagy eredendoen), mondvan az nem igazi kapcsolat. Az ilyen embereknek legtobbszor fogalma sincsen rola, hogy ez mekkora erofeszitessel jar mind anyagilag, mind emberileg, mind az egesz eletedben (kesobbi koltozesek eseten pl.), es a legtobbszor azt latom, hogy ok maguk (itt kerdesek alapjan pl. ahol rogton az az opcio, hogy "kulfoldre megyek, szakitsunk? Szerintetek?", "Hogyan mukodhetne ez igy tovabb?") kozel sem tudnanak, akarnanak ennyit beletenni egy kapcsolatba, illetve kb. el sem tudjak kepzelni, csak rogton ravagjak, hogy "oh, nem tudtok akarmikor egyutt aludni, ez nem felnott kapcsolat", vagy "jaj, majd meglatod, hogy hova vezet ez a sok hianyolas, majd nem fogod hianyolni". Hat, erre csak annyit tudok mondani, hogy kelloen elkotelezett emberek kozott ez egy olyan kapcsolathoz vezet, ahol meg evek multan is hálás vagy a masik jelenleteert, meg akkor is, ha mar vegre a sajat kozos otthonotokban eltek :).


De ezt persze nem minden ilyen jellegu kapcsolatra ertem.

2017. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barmi, ahova mar nem tudnek a BKK segitsegevel eljutni. Regen voltak tavkapcsolataim, ma mar felnottkent nem lennek hajlando senkiert sem Budapesten kivulre vandorolni, es en sem akarnek orakat varni a masikra. Meg napokkal elore talalkozokat lebeszelni. Nekem a legidealisabb a jelenlegi parommal volt. Napkozben megdumaltuk, hogy melo utan osszefutunk, esetleg masnap reggel munka elott egy kave, stb es igen, akkor egyutt aludni, amikor csak akarunk. Nem pedig kedden megbeszelni, hogy akkor penteken talalkozunk, cuccokat csomagolni aztan utazgatni az orszagon keresztul.
2017. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, így a Pest megye még belefér.
2017. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ami oda-vissza kocsival már több mint 1.5 óra az már kezd, ami több mint 3 óra, már egyértelműen az. Nekem legalábbis.

30/f

2017. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az számít távkapcsolatnak, ahol a távolság miatt már nem tudunk akár minden nap találkozni, csak hétvégén.


Erre azt mondanám, hogy max 50-70 km...

1 órát oda, 1et vissza még elkocsikázik az ember akár egy héten többször is.

Viszont 2-2 órát már nem vállalnám be túl sokszor, az már tényleg csak hétvége lenne, távkapcsolat :)


Most 3 órányira lakok a páromtól 😃 úgyhogy ez bőven távkapcsolat.

2017. ápr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!