Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok ha egy lány egy óriási félreértés miatt letilt és minden a kapcsolatunkba fektetett energia hirtelen elvész?

Figyelt kérdés
Ti tapasztalatok már ilyet?
2017. ápr. 23. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jártam már így. Vastagon leszartam és éltem tovább az életem. Pár hónap múlva kb. könyörögve tért vissza, hogy félreértés volt és sajnálja. Engem már nem érdekelt addigra. Leírod a sztorit? Kíváncsi vagyok.
2017. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nos a sztorit nem tudom, de ha fontos számodra akkor találj megoldást és tedd félre a büszkeséged ne várd míg keresni fog, persze kereshet de mivan ha nem??...
2017. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem egy férfi tiltott le pénteken, nagy szerelem volt, nem is értem.
2017. ápr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze szívesen leírom a sztorit. Egy elég fura magániskolába jártam, és a lány azért jelölt vissza (csak úgy bejelöltem facen) mert oda járok és ő is oda szeretett volna jelentkezni, szeretett volna megismerni engem is meg azt is, hogy mik az (egyébként már az elején mondtam negatív) tapasztalataim az iskolával.

Végül találkoztunk de szinte ő könyörögte ki.

Egy nagyon kellemes estét töltöttünk együtt és utána hetekig sokat beszélgettünk az interneten.


Végül kibukott, hogy a magániskolából kirúgtak és mindenféle mocskos dolgok terjednek rólam, amit én természetesen közvetlen emberként őszíntén elmondtam ennek a lánynak. Először csak annyit reagált, hogy ez már csak gonosz egymásnak dobálózás. Végül amikor leírtam erről a véleményemet szó, köszönés, és bármi nélkül letiltott.


Éreztem egyébként, hogy ez lesz.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Valószínűleg azért tiltott le mert úgy gondolta megfertőzöm a lehetőségeit abban az iskolában, vagy azért mert engem ott nem kedvelnek, nem akarta velem tartani a kapcsolatot, vagy egyszerűen csak egy fusztrált (valószínű) beteg embernek gondol. Bármi is ez, ha pár hét alatt kialakulhat két ember között bármiféle barátság, szerintem meghallgatjuk a véleményéről a másikat és nem ítéljük el, elég lett volna ha letöröl az ismerősök közül, vagy pár napig nem válaszol amíg lenyugszom, ez hogy letiltott amikor sokat adtam neki (információt, figyelmet, kedvességet) és látszik hogy egyáltalán nem akarja viszonozni számomra fájdalom és veszteség, olyan mintha kitépett volna belőlem valamit. Mintha csak egy álom lett volna az, hogy megismertem ami már nem a valóság. Pedig valójában az, csak ő nem akarja elfogadni, vagy engem nem akar elfogadni.


Ez a sztori. Nem hiszem, hogy könyörögve visszatér hozzám, főleg, hogy megkértem egy ismerősömet, hogy szóljon neki, és neki sem reagált egyáltalán.


Nem tudom, hogy ez a lány tényleg egy számító kis gép volt aki csak érdekből beszélgetett velem, vagy én voltam beteg és félelmetes, mert abban a véleményben amit a magániskoláról írtam a zs.dózástól kezdve minden volt. azt is írtam neki panaszkodva, hogy egyáltalán nem vagyok szélsőséges de mégis lenáciztak, csak azért, mert különbözik a vallásunk és a véleményünk. Én úgy tudom ez a lány nem zs.dó de mégis őket védi, bár egészen egyértelmű.


Nagyjából ez a sztori és ezzel az antiszemita vonallal valóban megértem, hogy nem akar felvállalni. Én sem tudom magamat egyébként úgy érzem túlléptem egy bizonyos határt mert nincs ellenpont. Ezek a lányok csak befogadni akarnak energiát, de adni egyáltalán nem, vagy éppen csak csöpögtetni. Elmerülnek a külöböző férfik jótékony energiájában, és ha valamelyik elhangolódik attól amit ők érezni szeretnének azonnal kiköszörülik mint a csorbát. Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni.


Szóval ez a sztori.

2017. ápr. 23. 01:50




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!