Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes érzelmek nélküli testi kapcsolatra. Ez miért baj?

Figyelt kérdés

24 éves (érzelmes) férfi vagyok, és nem volt egyéjszakás kalandom, mert nem is tudnám megtenni, hiszen érzelmek nélkül ez nekem nem megy, főleg úgy, hogy nem is lenne normális folytatása az egésznek párkapcsolat irányába. Egyedül a barátnőmmel, (akivel tényleg nem arról szól a kapcsolat, hogy csak az ágy) vele vagyok teljes érzelmi beteljesüléssel képes erre.


Ez hátrány a nők szemében? És ha az, akkor miért? Elsősorban nők normális válaszát várom. Köszönöm.



2017. ápr. 23. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

te magadnak gerjeszted a problémákat...ki mondta, hogy ez baj?


24F

2017. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit sem baj,sőt...

Egyébként én is így vagyok ezzel :)

19/L

2017. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te dolgod, érzelmek nélkül nekem se menne, viszont egyéjszakásnál is lehetnek, sőt az az ideális, ha vannak érzelmek (nyilván nem olyan erősek, mintha életed szerelmével lennél együtt).
2017. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem vagy biztos benne, hogy ez a normális. Pedig de.
2017. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, de azokat se piszkáld (ha eddig esetleg tetted), akik meg képesek rá. Nem egyformák az emberek és ez nem jelent semmilyen emberi minőséget, hogy ebben különbözik valaki valaki mástól.


Gondolom "érzelmek" alatt meg konkrétan a szerelmet érted. A tetszés is egy érzelem.

2017. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Számomra ez a normális és nekem ez így jó is. A környezetemben nem ez a jellemző, egyáltalán nem, ezért érzem úgy, hogy egy vagyok a kevés ember közül aki így gondolja.
2017. ápr. 23. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:

6:

Hidd el, nem vagy egyedül. Ezen az oldalon például a legtöbben olyanok, mint te.


(Ezt most nem bántásból mondom senkinek.)

2017. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ne aggódj.
2017. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyéjszakásnál is vannak érzelmek.. pl krvára bejön az alakja.. ez már érzelem egy formája.
2017. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyéjszakáshoz is lehetnek érzelmek.

Egy fellángoás-vonzalom érzés is szabadít fel hormonokat és vegyületeket, amik egy szerelmet is jellemeznek.

Tehát ez az érvelésed alaptalan.

2017. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!