Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek könnyűvérű ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyűvérű ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]


Csúnyább szavakkal is lehet illetni, de nem akartam trágár lenni.

Szóval ezt a sztorit maga a nő írta le a tönkrement házasságáról, de én végig azt éreztem, hogy ez mekkora egy r.banc.

Aki nem akarná elolvasni: a nő megismerkedett a leendő férjével, akivel viszont nem volt jó a szex, mert a férfi túl gyengéd volt, a nő meg durvább szexre vágyott. Ezért megcsalta a férjét, összejött egy másik pasival akivel persze fantasztikus volt a szex, de rájött, hogy a szerelem nem egyenlő a szexszel, ezért visszament a pasijához, akivel összeházasodott és szült neki egy ikerpárt. De aztán megint rájött, hogy neki milyen fontos a szex és elkezdett szeretőt tartani. Végül rájött, hogy ez milyen undorító és elvált a pasitól. Azóta összejött egy másik férfival akivel órákig tud szeretkezni.

Szóval szerintetek is könnyűvérű ez a nő?



2017. ápr. 23. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A no etikatlanul viselkedett a parkspcsolataban. Ez etikatlansag,nem konnyuveruseg.

N

2017. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát fiam, vaslogikád van.
2017. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez ennél csöppet bonyolultabb sztori erzelmileg nulla emberekkel mindket oldalrol. A ferj pl. mindig szart bele az egesz kapcsolatba.
2017. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem könnyűvérű, hanem gerinctelen.
2017. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Fogalom zavar ;)


Nem könnyűvérű!

2017. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen Velvet, Bien,meg Mindenkilapja stb női weblapok fiktív történeteket adnak le amiket maguk az újságírók írnak. Kb 5 éve nem olvasgatok ilyeneket, a legtöbb hatásvadász cikk hogy legyen mit megosztani a fészbukon.
2017. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Velvet nem fiktív, én is küldtem már be sztorit és 1 hét után kirakták. A többit nem tudom. :D
2017. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted az milyen ember aki vadidegen emberek magánéletén csámcsog, és ettől többen érzi magát náluk?
2017. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

80%-a biztos fiktív, vagy legalábbis meg van "fűszerezve" hogy hatás vadász clickbait címe legyen.

attól hogy valaki beküld egy sztorit, még nem azt jelenti hogy valódi a történet.

ugyan úgy lehet kamu sztorikat gyártani és beküldeni, hogy a nagyközönség meg egy jót csámcsoghasson rajta :)

2017. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szerintem igaz a sztori, de nem zárom ki, hogy kicsit feltúrbózták.

Amúgy hagyjuk már ezt a mások életén csámcsogós dolgot. Véleményem csak lehet nem?

2017. ápr. 23. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!