Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párja a lánynak mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párja a lánynak mégis engem néz a barátja mellől. Most akkor mi van? 20/f

Figyelt kérdés

Röviden a sztori az, hogy jó ideje tetszik már egy lány akivel sajna nem voltam közvetlen kapcsolatban, leszólítani meg nem volt alkalmam ezért nem jutottunk nagyon sehova. Eleinte nem tudtam szemezni vele mert folyton elnézett vagy a telefonját nyomkodta. Egy ideje viszont kicsit felbátorodott vagy talán elkezdtem érdekelni nemtudom, de gondoltam jól alakulnak a dolgok ezekszerint tetszek neki.

De a legnagyobb meglepetésemre megláttam egy srác oldalán akivel kézen fogva andalogtak. Egyből elment az életkedvem mert hát nem is egy nagy eresztés a srác, tipik páwa és gondoltam ez már csak ismerős szitu ilyen az én szerencsém, mindig ez van. Viszont az a furcsa, hogy észrevettem, hogy a csaj néz engem a barátja mellől aztán mikor ránéztem zavarba jött, majd mikor 1-2 mp mulva visszanéztem megint nézett. Tegnap is ez volt, ott ebédelt a pasijával tőlünk pár asztalra és engem bámult.

Most mégis mi ez? Mit akar ezzel? Minek akkor a pasi vagy most én tetszek neki vagy csak mindenkivel szórakozik?

Nők ti értitek ezt? (Mondjuk nem csodálom hogy valami normális pasit akar a páwa srác helyett... hogy néz ki az a csávó Istenem)

Mert én nem értem. Miért akkor bátorodik fel mikor már van pasija ez olyan tipikus gyáva dolog vagy nemtudom. Szerintetek mi van? Ha tovább bámul lépni fogok de aztán nehogy még én legyek a szemétláda aki foglalt csajra nyomul. Köztünk szólva nem illik ahoz a sráchoz de ez csak az én féltékeny véleményem, nem gondolnám, hogy igaz szerelem lenne ha így viselkedik. Persze én csak abból ítélek amit tapasztaltam. Más is tapasztalt már ilyet hmmm? (17 a csaj)


2017. ápr. 25. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha téged bámul a pasija mellett akkor én nem hinném hogy igazán szerelmes lenne,vagy csak élvezi a dolgott azzal hogy bámul?vagy lehet bejösz neki?kitudja.Csak nekem az a véleményem ,és tapasztalatom,nem jó olyan személynél probálkozni,aki kapcsolatban van,mert jó vége tuti nem lesz.Lehet tetszel neki,meg összejönne veled,vagy megcsalná a párját,és lehet nem tudná elhagyni.én nem gabalyodnék bele ilyen szituációba 26N
2017. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hegyezd ki az agancsaidat, hogy az összecsapásnál legyenek esélyeid!
2017. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az élet nem úgy működik, hogy megvered a csávóját és tiéd lesz a csaj :))
2017. ápr. 25. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Három lehetőséget tudok elképzelni, és mind rossz számodra.


1. A pasijával akar maradni, és csak szórakozik veled. --> Egy utolsó szemét, tehát ne kezdj vele.


2. A pasijával valójában nem akar együtt maradni, de előbb akar befűzni mást, mint hogy szakítana, ezért csábítgat. --> Jellem gyenge és komolytalan, éretlen --> ne kezdj vele.


3. A pasiját bármikor halomra csalja veled, ezért szemez veled--> A csaj egy szemét--> ne kezdj vele.


Kb nem látok más lehetőséget. Ha pasija van, és úgy kezdeményez nálad, akkor mindenképpen gáz a csaj.

Akkor is, ha komolyat kezdeményez, és akkor is, ha komolytalant és csak szórakozik.

2017. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem tökmindegy? Sz..d le! Foglalt.


Ha dobja a gyíkot, újra próbálkozhat.

2017. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
40%

Ezért ne borítsd magadra a kávét... :D


Attól, hogy megnézett nincs semmi... Én is megnézem a nőket ha ott van a párom, ha nincs...

2017. ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!