Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A csaj aki többször kikosarazott, haverkodva megkeres, hogy csinálna nekem vacsorát. Ti mit tennétek a helyemben. Elhajtanátok alapból, kihasználnátok és kivágnátok, megeszitek a vacsorát vele, vagy jól kivallatnátok, hogy mégis mi a búbánatos rossebet akar.
2017. ápr. 26. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg mindig tetszene, akkor lehet elmennek vele a vacsira, vesziteni ugysem veszithetek. Ha nem, akkor most en kosaraznam ki ot.
2017. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ne fussunk felesleges köröket. Mit vársz a vacsorától?"


Ennyit mondanék, és a válaszától tenném függővé a dolgokat.

2017. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem elmennénk. Itthon főzne nekem o_O
2017. ápr. 26. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnám, de az én lakásomra hívnám, és megkérném, hogy hozzon egy üveg bort is, aztán főzünk együtt. És úgy viselkednék mint egy randin. Legalább meg is csókolnám.

Ha meg eltaszít, hogy ő csak barátságot akar, akkor megmondanám, hogy én meg nem, úgyhogy ha meggondolja magát, szóljon.


33F

2017. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valoszinuleg tetszett/tetszik neked, en elmennek. Kajalgatnek vele, meg dumalnek, minden flort nelkul, csak baratkent kezelve. Ha jo vele, akkor volt egy klassz estem, jot dumaltunk, jot kajaltam. Ha nem sikerulne jol az este, akkor meg a kesobbiekben hanyagolnam inkabb.
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bad G-Sus ***** válasza:
46%
ne foglalkozz vele, gondolom azért írt neked mert nincs más :D ha nincs ló jó a szamár is...
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A női "nem" néha igent jelent. ;D
2017. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félreértetek. A lakásomon akarja elkészíteni a vacsorát. -.-
2017. ápr. 26. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul szexet is tervez,vettem.Innentől ha neked bejön és lefeküdnél vele,nincs min vacillálnod.Töltsetek el egy szép estét,a többi meg majd alakul.Tudod,nem lehet egyes a dolgozat,ha be sem adod...;-)
2017. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

#2 pontosan fogalmazott.

Egy vacsora nem ér annyit, hogy az ember fölzaklassa magát, fölöslegesen.

2017. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!