Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ebbe belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ebbe belemennétek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve együtt vagyunk már. Viszont attol még tetszenek pasik nekem, meg gondolom neki is csajok.

Szeretjük egymást, viszont most a csajokkal megyünk egy nagy buliba, és a buliba ott lesz egy haver aki jol néz ki, de összejövésről ne beszéljünk.

Szoval ha megmondanám a páromnak, hogy lehet pasizni fogok, ezalatt max szájrapuszit értek, akkor megharagudna?

Ti megharagudnátok? Vagy mondanátok hogy hát nem jo, de ha jol esik, de ne essek tulzásba v ilyesmi...

Tudja, hogy szeretem nagyon.

Szoval volt már vki ilyen helyzetbe?

Vagy inkább titokba legyen ha lesz vmi?

21/l


2017. ápr. 26. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szájrapuszizgatnál, és kiírnád gyakorikérdések.hu ra én már gidobtalak volna.
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én elvből nem ütök meg nőt, de ha a barátnőm lennél, akkor veled kivételt tennék. A fiút viszont sajnálom, hogy csak egy k_rva jutott neki.
2017. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van párom és csak ő kell nekem. Semmi csajozás, csók, szájrapuszi nem fér bele ebbe. Nincs kivétel, mert tudom, hogy rohangál sok száz csini csaj az utcán, de én választottam egyet és kész. Nálam ez a felállás és a páromnál is, és megbízunk egymásban. Szóval, ha komoly a téma, ne kockáztasd...
2017. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bírom mikor ismeretlenül leku*váznak.

Ez pedig ne mondja senki, hogy elég indok rá, hogy megtehesse.

3asnak köszönöm.

2017. ápr. 26. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen esetben mennék bele: ha a kapcsolatunk afféle "barátság extrákkal"-típusú lenne, és én is ugyanígy keresgélnék.

Szóval ha - ne vedd sértésnek, de - a "szamár" lennél, nem pedig a "ló".


Komoly kapcsolatban egyértelműen röviden lezárnám az ügyünket: keresgélj nyugodtan, bátran... de nélkülem.

2017. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretned a parod akkor eszedbe de jutna ilyen szerintem.

Gondolj bele ha forditva tenné ezt veled Te,hogy viselnéd?

2017. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Szia, Szívem, elmentem a csajokkal. Ja, ma este meg foglak csalni. Szájrapuszit tervezek, de komolyan, ott ki áll meg? Na puszi, aludj jól"
2017. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ha bulizna a haverokkal és..Hát rosszul esne.
2017. ápr. 26. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Elvinnélek kocsikázni minden lakott területtől jó messze, lekúrnálak, kapnál 5 ezer forintot aztán ott hagynálak a pcsába a prérin.

30/f

2017. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

több vonzata is lehetne ennek,mert azt írod a barátnőiddel mennél.

mert az egy dolog,hogy sunyiban megcsalod,senki nem tudja meg.

de a barátnőid látnák ezt,vagyis először előttük aláznád romba a barátodat,aztán amikor a lányok elmesélik ezt a srác fiú haverjainak,akkor meg előttük aláznád a porba,hogy milyen szinten nem tiszteled semmilyen formában,sőt nyíltan ismerősök előtt sem vagy rest megalázni a partneredet.

az ismerősök előtti nyilvánosság miatt ezt egyértelműen provokációként értékelném és a megalázásomra irányuló támadásként,vagyis attól tartok nekem is eljárna a kezem ebben az ügyben.

míg ha sunyiban csinálnád és elmondanád,akkor elmaradna a pofon,csak kidobnálak,esetleg leköpnélek.

2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!