Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy az idősebb férfiak az eseteim?

Figyelt kérdés

Az elmúlt körülbelül 5-7 évben rájöttem, hogy az idősebb férfiakat jobban szeretem, mint a korosztályomat. Sokkal inkább eltudok képzelni kapcsolatot egy idősebb férfivel.


Ismerkedtem már nem egyszer velem egyidős fiúkkal, de úgy érzem, nem vagyunk egy szinten. Vagy a pia, buli és szex érdekli őket, vagy csak a tanulás. Átmenetet nem nagyon találtam. Vagy ha 2-4 évvel idősebb nálam, akkor a lelkét kell körülbelül ápolgatnom a vélt, vagy valós problémái miatt. Elég gyakori, hogy ebben a korban sem találták meg magukat a férfiak és nem állnak biztos lábon (nem, nem az anyagiakra gondolok, hanem teljesen bizonytalanok, nem tudják, mit akarnak az élettől és még sorolhatnám).


Egy legalább 10 évvel idősebb férfival már másabb a helyzet. Jobb esetben ismeri önmagát, tudja, mit akar az élettől, vannak elképzelései, tudja, hogyan kell bánni egy nővel, mit vár el tőle, komolyabb dolgokról is ellehet beszélgetni velük és a listát még folytathatnám.


Velem van a baj, vagy más is tapasztal hasonlókat?

23n



2017. ápr. 27. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel csak az a baj, hogy pár év múlva fordul a kocka, mert akkorra a sok éretlen pasi megkomolyodik, behozzák a lemaradást, míg az öreg és a fiatal között egyre nőni fog a különbség.
2017. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanezt tapasztalom. 21/31 felallasban vagyunk kapcsolatban, igy mukodik, igy kerek nekem. Nem tudnek mar mit kezdeni egy 20-21 eves sraccal. Bar, 17 evesen sem tudtam, mert leginkabb irritaltak :').
2017. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"teljesen bizonytalanok, nem tudják, mit akarnak az élettől és még sorolhatnám"


Az ennyi idős csajok többsége is ilyen. Nekik lehet?

Amúgy a férfiaknak meg jellemzően a fiatalabbak jönnek be. És ez csak a velük egykorú nőket zavarja :D

2017. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondták már, nem a korosztállyal van a baj, hanem az egyén értékrendjével és felfogásával!

Az teljesen kizárt és abszurd, hogy minden 25-30 éves pasinak csak a buli és a szex járjon az eszében, és egyik se akarna komoly kapcsolatot.

Egy 30 fölötti is nyugodtan lehet gyerekes és éretlen, nem kor függvénye felnőtteknél, hanem az agyi érettség.


Egyébként nem gondolkodtál el azon véletlenül, hogy csak rossz típusú egyénekkel jöttél össze a korosztályodból és abból vontál le egy fals következtetést?

2017. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont 10 évvel idősebb, és igen, pont így jó. Megértelek. Legyen tapasztalt, élje ki magát előttem és ne alattam.
2017. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg az ilyen nők, mint te vagy, nem szimpatukusak, mert beszűkült gondolkodásúak. Nem kortól függ, hogy ki hogyan tud bánni egy nővel.

29F

2017. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy legalább 10 évvel idősebb férfival már másabb a helyzet. Jobb esetben ismeri önmagát, tudja, mit akar az élettől, vannak elképzelései, tudja, hogyan kell bánni egy nővel, mit vár el tőle, komolyabb dolgokról is ellehet beszélgetni velük..."


Ajjajj... Én 22 éves vagyok, és mindig is komoly voltam. 100%-ban ismerem önmagam. Neked talán túlságosan is filozofálós lennék, és a korombeli lánykákról ugyanazt tudom elmondani, amit te írtál a férfiakról. Csücsörítve pózolás, és kutyanyelv, kutyaorr, kutyafül izéket nyomatnak a képeikre, értelmes dolgokról képtelenek beszélgetni, sőt... kommunikálni sem képesek úgy, hogy az engem lekössön, és érdekesnek tartsam.

Gondolom te még sosem voltál értelmes emberekből álló társaságban. Rengeteg olyan 20 év körüli srác van, akik elég komolyak, és tudják mit akarnak. A szexszel pedig mi a baj? Abból sosem elég. Remélem azért nem vagy apáca.

2017. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdésedre válasz: veled van a baj. vagyis a hozzáállásoddal. de nem a ferfiakhoz hanem magadhoz.majd ugy jarsz mint anyám meg apám.
2017. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor nincs ezzel baj.
2017. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy suttyókkal meg egyetemistákkal volt dolgod. 26 vagyok de évek óta nem ismerkedtem korombéliekkel, hasonló okokból. Van párom, közel egy éve, aki 14 évvel idősebb nálam és tökéletesen megvagyunk. Vannak időnként surlódások, viták, de szeretjük egymást alapvetően és jól működik. Elképzelni sem tudnám egy átlag korombéli lánnyal, mert mind komolyan vehetetlen. Sőt, még sok harmincas is... (tapasztalat)


A különbség az, hogy én nem csak elképzelem, hanem meg is élem. Azt kell mondjam, bejött a számításom.


Az én életem nem a buliból áll (sosem járok). Dolgozok főállásban, közben tanulok esti gimiben, hogy a tizenévesen elrontott életemet helyre tegyem. Talán pont ezért, de megkomolyodtam az élet dolgai iránt és más a szemléletem. Sokkal reálisabban látom a világot, mint az álomvilágban élő egyetemisták, akik még csak most csöppennek bele az életbe. De nem én vagyok a normális, hétköznapi, ezzel tisztában vagyok. Viszont megértem a helyzeted. A kérdés inkább az, hogy TE elég komoly vagy-e egy nálad idősebb férfihoz?


Én tudom, hogy elég komoly vagyok a páromhoz és férfiként tekint rám. Nekem ez elegendő.


26/F

2017. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!