Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes kapcsolatba gondolkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatba gondolkodni egy ilyen típusú lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki tudja milyen adottságai vannak és ezt ki is használja. De ezt nem tudom érdemes-e felróni neki, szerintem nem. Megteheti, hogy válogasson. Ettől függetlenül sok barátja volt már pedig még fiatal, csalta már meg pasiját. Nagyjából bárkit megkaphatna ilyen külsővel, de mellette jó humora van és okos is és jó társaság. Még sosem találkoztam ilyen lánnyal. Nagyjából úgy járkál a pasik között mint egy istennő, bárkit összeszedhetne. De rá is tesz erre a dologra mert szereti, ha odavannak érte a "rajongói" nagyon beképzelt.


Most sok rosszat írtam de nagyjából ez a jellemhiba az ami miatt nem merek igazán közeledni felé, mert tuti beleszeretnék én is előbb utóbb. Viszont akkor nyilván csak komoly kapcsolatba gondolkodnék vele, de nem biztos, hogy egy ilyen lány alkalmas rá. Már rég volt normális "igazi" kapcsolata, csak komolytalanabbak.

Viszont ha egy ilyen lány téged választ és hűséges maradna hozzád akkor megütötted a főnyereményt.


2017. ápr. 29. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek hasonló lányt, egyik barátnőm pont ez a típus. Folyamatosan vadászik, de ő meg is mondta nekem, hoyg enm tudja magát komoly kapcsolatban elképzelni. Azonban rengeteg jó fiú barátja van, akik közül van aki többet is akat tőle, de végül maradt barátság szinten a dolog. Szerintem ennél többet te se akarj ettől a lánytól, ha nem akarsz koppanni.
2017. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szerintem ne eröltesd. Hogy lehet főnyeremény egy beképzelt, csalfa pic$a, nem értem. De ettől függetlenül, ha össze is jönne még akkor is ezen aggódhatnál, mikor jön valaki, aki "lecsapja a kezedről". Persze HA hűséges lenne stb, de nem úgy tűnik, hogy az a fajta.
2017. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ilyen csajt komolyan venni.
2017. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legértékesebb nő az, aki téged szeret. És CSAK téged (mármint amíg családotok nem lesz).


Az összes többi - akármilyen szép, okos, vagy bármi más - egy forintot sem ér.

2017. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

szerintem túlgondolod és az alap kereted is rossz,miszerint a csaj felsőbbrendű,amikor ez fordítva van ha élelmes játékos vagy.

szóval ne kapcsolatban gondolkodj,hanem juss be a bugyijába.

ha ez összejött és rendesen megadtad neki párszor és nem nyáladzol meg kapcsolat témázol neki,akkor ő fogja felhozni.

annyi a különbség,hogy az ilyen lányokkal szemben sokkal erősebb keretmegtartás kell,mert ha nem figyelsz már el is veszi tőled a kontrollt.

ha pedig ez túl gyakran sikerül neki,akkor ez a típus már pattint is le.

2017. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Fiatal, élvezi az életet, félrelépett már, nem volt komoly kapcsolata. Ezek alapján, veled sem lenne komoly a dolog.
2017. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És azért mert szép....jó a humora? Végülis tényleg vicces az is, ha megcsalnak, nem?
2017. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

bäszki süt a szövegedből, hogy szarrá ajnározod magadban a csajt.

van egy olyan érzésem, hogy csak te emeled a magasságokba ezt a lányt, szállj le a fellegekből és állj le a romantikus szarságokkal mert elég gáz ahogy áradozol "életed" szerelméről.

2017. ápr. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Semmilyennel!!! Sose nősülj meg!!!

Egy ideális párkapcsolatban a nő reggel bemutatkozik. Ha már tudod a nevét, és hogy hol lakik, akkor itt az ideje a szakításnak.

2017. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy Gandalf papa mondta volt, "fussatok bolondok !!!"

30/f

2017. ápr. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!