Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ido utan tenyleg beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ido utan tenyleg beleszeretsz abba akivel szexelsz?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam.

Hogy pl bejön valaki talalkozgattok lefeküdtök es nem csa a lány a fiu is el kezd erezni a lany irant akarva akaratlanul....ez tenyleg igaz?


2017. ápr. 30. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl hajlamos vagyok kötődni már egy után. Emiatt szívok most is. -.-

30/f

2017. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban így van, de csak annál, aki szex nélkül is érzett volna vonzalmat. A szex felgyorsítja, megerősíti az érzelem kialakulását, de semmiből nem teremti meg. Az egyéjszakázók ritka, hogy együtt maradjanak.
2017. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy igaz.

Az egymáshoz közel kerülő emberek kötődni kezdenek egymáshoz. A szex pedig két ember közt a legrövidebb távolság, ugye...

2017. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, el tudom választani ezeket a dolgokat.
2017. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Jól mondja az egyik válaszoló, ha alapból lett volna szerelem, akkor felgyorsítja, megerősíti a folyamatot, de ha nem, akkor nem fog csodát művelni.


Viszont ha belegondolsz, mennyi kapcsolat megy tönkre úgy is, hogy egyébként rendszeresen szexelnek. Nekem eddig minden exemmel úgy ért véget a nagy szerelem, hogy amúgy sokat szexeltünk és jó is volt, aztán hiába a hálószobai minőség, ha egyébként elmúlik a lángoló érzelem. Ha ebbe az irányba működik, akkor működhet a másik irányba is. De alapvetően csak a szex miatt nem fogsz senkibe se beleszeretni.

2017. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szex kötödést ad, egyfajta birtoklási vágy alakul ki. Már mint számomra nagyon fontos az a lány. Viszont nem mondanám h szerelmes vagyok. Inkább azt h jó érzés h az enyém és még jobb h a barátnős hisztik sincsenek :DD

25F

2017. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, rengetegen nem tudják megkülönböztetni a szex közben felszabaduló boldogsághormonok adta érzést a szerelemtől, kötődéstől. Kulcsszó itt is az önismeret, akinél ez fejlett, az érzi a különbséget.
2017. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jó szex nem feltételez érzelmeket is,esetleg elkezdesz kötődni,de ez nem azonos a szerelemmel.Az,hogy vonzódsz valakihez,mert működik a kémia,meg hogy kedveled,még nem jelent szerelmet is.Vannak,akik a kettőt nem keverik,a szexet,meg az érzelmeket.
2017. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!