Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályozó mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályozó mennyire hátrány ismerkedésnél? L

Figyelt kérdés

Egyébként is iszonyatosan gyerekesen, kislányosan nézek ki, na de a fogszabályozó még dob egyet rajtam. 17 évesen jártam manikűröshöz, és meséltem neki egy sztorit egy udvarlóm kapcsán és teljesen meglepődött, hogy 14 évesen nem túl idős hozzám egy 19 éves? :D mondtam, hogy nem gondolom, mert 17 vagyok. Szóval gáz. :D



Most 19 éves vagyok, 18 évesen lett fogszabályzóm, sajnos korábban kellett volna, de több dolog is közrejátszott abban, hogy ez idáig húzódjon. 21-22 eves koromig kell hordanom, mert nagyobb gondok is voltak/vannak.


Alacsony is vagyok ráadásul, de most a fogszabályzó tette fel a pontot az i-re. Mennyire zavaró ez ismerkédésnél, taszító, hogy ilyen idősen még kell hordanom?


2017. ápr. 30. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a fogszabályzós lányok.
2017. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nőknél semennyire. Ismertem olyat akinél divatkellék volt.

30/f

2017. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2


Eleinte nekem is nagyon bejött, hogy van. De már egyre kínosabb.

2017. ápr. 30. 12:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok férfinak kifejezetten szexi és izgató tud lenni egy kislányos kinézetű lány, akinek fogszabályzója is van! ;-)
2017. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én unom már ezt a cuki-kislány imidzset. Nőies szeretnék lenni. Mindenkitől ezt kapom, hogy milyen kicsi-cuki-pici-mini vagyok. Hát kössz :D Ráadásul egyik barátnőm (aki kb egy fejjel magasabb nálam), folyton mondja, hogy olyan édes kis törpe vagyok... Na hagyjuk már ezt, plíz.


Teljesen leépült az önbizalmam ettől a sok hasonló kaliberű visszajelzéstől.

2017. ápr. 30. 12:44
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartom magam annyira alacsonynak, 161 cm vagyok. Persze, az átlagnál alacsonyabb vagyok, de egyáltalán nem olyan kiugróan... Ráadásul nem is kis nádszál vagyok, hanem tipikus körte/homokóra ablakom van, de mégis megkapom ezeket a megjegyzéseket.
2017. ápr. 30. 12:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj emiatt. Persze cuki meg aranyos meg hasonlónak mondanak a férfiak is, az ágyban meg adnának a cuki pofidnak. Szóval ez nem fog csorbítani a nőiességeden.

És ne feledd, hogy 19 vagy, nem vagy még valami idős sem.

2017. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:)
2017. ápr. 30. 12:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Elárasztottak már privátokkal, mert a legtöbb ilyen kérdéseket kiíró lány erre panaszkodik? :-D


Amúgy a fogszabályzóval együtt kell élned nincs mit csinálni, nőni meg sajnos már nem valószínű, hogy fogsz.

2017. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem árasztották el. 1 privi érkezett, de arra nem válaszoltam, viszont hasznos volt a levél, szóval köszönöm a
2017. ápr. 30. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!