Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a szürke kisegér-fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a szürke kisegér-fétis?

Figyelt kérdés
Komolyan kezdem félteni az ilyen típusú lányokat. Egy idealizált kép él róluk, hogy biztos szerények, jólelkűek, mikor a nagy részüknek csak nincs önbizalma és nem mer kiállni magáért, ami veszélyes.

2017. máj. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Nekem valami olyasmi "szürke, kisegér" lány jönne be leginkább mint amilyen a Vadkanok c. filmben volt. Csak kevésbé szadista, nagyi nélkül.

A film óta legtöbbször ilyeneknek is képzelem őket, vicces mert szerencsére nem tudján, miért mosolygok olyankor. :D

2017. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

ez itt a gyik pubikám, itt a szürke kisegerek (édes fäszom, hogy egyszer találkoznék már egy ilyen rágcsáló csajjal, mert el nem tudom képzelni, kikre mondják ezt) valóságos kuriózumnak számítanak :D

meg őszintén, nyakamat rá hogy 80%-ban olyan fiúk és férfiak buknak az ilyen nőkre, akik egyébként is egy két lábon járó balfékek, és abban a tudatban ringatják magukat hogy az egereknél biztos sikerük lesz.

kinek kéne egy "befordult", "önbizalomhiányos" és "életképtelen" nő?

hát egy hasonló kaliberekkel rendelkező hímnek :)

2017. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Hm szerintem olyanokra gondol, mint én vagyok, nem sminkelem magam, lófarokba összekötve hordom a hajam, a kedvenc ruhám a farmer nadrág és a póló. Van önbizalmam, pont ezért nem kell smink ahhoz, hogy szépnek gondoljam magam, a mellemet sem pakolom ki, azt mutogatom otthon a barátomnak és előnyt sem akarok velük szerezni, és az önbizalmam sem attól függ, hogy hányan stíröltek meg aznap. Moelkuláris biológus kutató vagyok, de programozóként és grafikusként dolgozom. Egyetemen minden napa kocsmában söröztünk a barátaimmal, a legjobb barátommal jöttem össze (aki kifejezetten utálja, ha kivagyok sminkelvee esküvőkön, nem tetszik neki, ahogy nekem se, mert idétlen). Miből is gondolod, hogy nincs a hozzám hasonlóknak önbizalma? Ne haragudj, de szánalmasak ezek az elméletek
2017. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Akinek nem inge, tudod.

Te valószínűleg kitűnsz, mersz beszélni, itt a sérülékeny lányokról van szó.

2017. máj. 2. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ismerősöm van, egyet sem ismerek, aki önbizalomhiányos és kisegér lenne. Olyan viszont egy csomó van, aki minden nap 1 órát tölt sminkeléssel meg hajcsavargatással mert annyira meg akar felelni. Ha egy kicsit is gondolkoznál, rájönnél, hogy abszolút baromság és logikátlan az elméleted, és ennek terjesztése az, ami veszélyes
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy #2 írta, a hasonló kaliberű srácoknak ők jönnek be.

Nem véletlenül: "similis, simili gaudet". Hol itt a probléma?


És főleg: mitől/kitől akarod te félteni bármelyiket is?

2017. máj. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mitől félted őket.
2017. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kib**szott unalmas már ez az önbizalommánia. Neked kell, hogy önbizalma legyen a csajnak? Szerencés vagy, rengeteg a nagyképű r**anc a világon.
2017. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem egyenlő ám az "egózással" (beképzeltséggel).


Ha sokan az elsőre vágynak, az utóbbi meg a kutyának se kell, az azért nem egy aberráció.

2017. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!