Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyi ideig szoktatok masztizni és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel me ezen a téren a lányok 95% kamuzik h nincs ilyenre szüksége meg stb. de kamu h 1 hétnél tovább bírják :D
2010. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vok! Ja és kort is lécci;-)
2010. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
naponta, de elég hamar elmegyek....és fel merem vállalni, hogy csinálom, mert jól esik, és amelyik csaj tagadja az ilyet, az vagy éretlen, vagy csak simán hazudik...19/L
2010. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én 2 naponta szoktam és én is hamar elmegyek :)
2010. máj. 15. 15:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem van, hogy 20-25 perc, de volt, hogy egy óráig kényeztettem magam, de van, amikor 5 perc sem kell. Változó.


Van, mikor minden nap, de van, amikor max. 1 héten 1x.:)

2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

néha naponta többször is.....néha filmre..néha csak fantáziálgatok erről arról:) Ha 2 pasival d.g egy csajt az nagyon felizgat...vagyis ha ilyen filmet látok, jó rá masztizni, persze ki nem próbálnám...

Néha egy két tárgy segitségemre van:) Szerintem ezek természetes dolgok egy nő életében is...én talám már az oviban is magamhoz nyultam és igaz van amikor egy hónapig se csinálom...de néha naponta 4x is....persze nem órákig.

És még barátom is van akivel isteni a szex...:)

22L

2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szesze ***** válasza:

Én is szoktam. Előfordul, hogy heti 2x is, de általában két hetente. Az nekem úgy pont megfelel.


Szerintem a tagadás viszont normális. Általában, ha ezt egy nő felvállalja nyíltan, akkor minden pasi r*bancnak nézi. Ahhoz, hogy normális nőnek nézzenek, ezt tagadnod kell. Ez a tapasztalatom. Úgy is mindenki csinálja, legalább is a 75% tuti.


18L

2010. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szesze ***** válasza:
Ja és nagyon hamar elmegyek hüvelyibe és csiklóba is. Néhány perc, de néha szoktam nyújtani, mert úgy nagyon izgi.(utolsó voltam)
2010. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hetente 2-szer 3-szor és hamar elmegyek de van mikor 23 percig is tart
2010. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Változó. Van, hogy egy héten csak 1-2 alkalommal, van hogy minden nap egy héten.

Nem tart sokáig. Kb 5-10 perc max.

2010. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!