Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt elnek, vagy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt elnek, vagy mar hazasok esetleg gyerek is van, mennyi idotok jut egymasra ha mindketten dolgoztok, van hogy 7vegen is?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Délután de sokszor csak este egy keveset illetve az ágyban.

Hétvégén én nem szoktam dolgozni ellenben suliba megyek (nem minden hétvégén) párom meg dolgozik néha. Általában a vasárnapot egész nap együtt töltjük különböző programokkal. Illetve a szabadságunkat is együtt töltjük, hosszú hétvégék meg a nyári nyaralás.

2017. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem a hagyományos hétfőtől péntekig, 9-5-ig rendszerben dolgozik, de így is működhet, ahogy mi megoldjuk. A férjem 24 órázik heti 2x, többi napon maszekol (átlag 1, max 2 szabadnap) én itthonról dolgozom, kötetlen munkaidőben, csak határidők kötnek, illetve 1x egy héten bemegyek a munkahelyemre. 2 éves lányunk van. Na ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy váltva dolgozunk: mikor a férjem itthon van, akkor én csinálom a munkám, ő pedig a gyerekkel van, mikor ő dolgozik, akkor én vagyok a gyerekkel. Viszont kezdetektől úgy szoktattuk a kisasszonyt, hogy este 8-ra, nagyon max fél 9-re alszik. Innentől kezdve meg minden este van legalább 3 óránk magunkra, egymásra. Közös fürdés, filmezés, beszélgetés, szex stb. Minden nap jut közös idő, kivéve, amikor szolgálatban van, mert az ugye 24 óra, nincs itthon éjszaka. De olyan 2x van csak egy héten.
2017. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!