Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vittetek volna ajándékot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vittetek volna ajándékot a párotok ballagására?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a ballagásom. (Középiskolai, és azért ilyen későn, mert 5 éves a gimi.) Mindenkitől kaptam ajándékot, kivétel a pasimtól. A családtagok meg voltak lepve, hogy nem kaptam tőle semmit. Én nem voltam meglepve. Azért sem, mert azt hittem, hogy ilyenkor csak a családtagok adnak ajándékot a ballagó diáknak.

Ti vittetek volna a párotoknak? Mi ilyenkor a szokás?



2017. máj. 7. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
én masnit kötöttem volna a farkamra... :)
2017. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj :D
2017. máj. 7. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, vittem volna valamit, ilyenkor valamilyen szép ékszert illene. (Nem feltétlenül aranyat, még mielőtt betámadna, hogy megvenném vele a csajt) 23/F
2017. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én azon lepődtem meg,hogy még Te is úgy gondolod,hogy nem illett volna ajándék.



Bármilyen alkalomra amire meghívást kap valaki -mert gondolom,hogy meghívtad- illik ajándékot vinni. Ha mást nem, egy csokor virágot,bár attól függ, mióta vagytok együtt.A virág viszont alap.

2017. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég alap. Ha nem is lett volna lehetősébe, akkor is valami jelképeset, és érettségi után meg jöhet a nagyobb móka
2017. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vittem volna! Egy szép csokrot, meg valami személyes apróságot emléket. Nagyon nagy illetlenség, amit a párod csinált. Befizethetnéd egy etikett tanfolyamra, ha már magától nem jut eszébe, ráadásul a párjának nem visz...
2017. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én magam alapból olyan vagyok, hogy bárhova meghívnak, nem megyek üres kézzel. Ha neki lett volna én is vittem volna neki valamit. Minimum egy csokit és egy lapot. De ezeket a dolgokat én általában nem "kapom vissza", szóval nem is várom tőle, hogy bármit is ajándékozzon nekem. 2 éve vagyunk együtt. Legutóbb elfelejtette a névnapomat is. Mindig egyértelmű jelzéseket adok, hogy mit szeretnék, konkrétan be szoktam menni vele a boltba, és leveszem a polcról, ami tetszik, megmutogatom, hogy mennyire odavagyok érte, aztán vesz valami tök mást, ami iszonyat személytelen és gagyi. A névnapom után 5 nappal vett nekem egy boldog névnapot feliratú bögrét, de legalább olyan színben, amit világ életemben utáltam. :D
2017. máj. 7. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Felnőtt párkapcsolatok?
2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 20 és egy 24 éves személy párkapcsolata talán már nem a tini kategória.
2017. máj. 7. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Illett volna szerintem, mert mégiscsak egy ünnep, amire meg lett hívva (én vendégségbe se állítok be üres kézzel). Egy szál virág, egy szebb csoki, vagy vmi ilyen apróság.
2017. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!