Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
5 napja megismertem egy lányt, akkor jött a munkahelyre és már az elején tetszett. Azóta sokat dumáltunk, és egyre jobban, már lassan belezúgok. Ő is adja a jeleket én azt érzem, mellém ül, mosolyog rám, stb. Na de egy a bökkenő, párja van természetesen. Mondom, én azt érzem bejövök neki, nekem is pont az ideálom, csak ugye ott a barátja. Szerintetek mit kellene tegyek? Hagyni ?
2017. máj. 9. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

1. Barátja van.

2. Ha valóban küldi a jeleket, mint ahogy te azt feltételezed, akkor szerinted egy rendes/gerinces dolog a pasijával szemben? Hm?

3. Közös a munkahelyetek. Kell a dráma?


33F

2017. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, ez a munkahely dolog olyan, hogy én 1 hónap múlva már nem leszek ott. Nem tudom hogy gerinces dolog-e vagy nem, de én úgy érzem hogy küldi a jeleket. Akkor nem ülne mellém hanem elülne máshova például, de ez csak egy példa.
2017. máj. 9. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Párja van. Nem akar tőled semmit, csak szánalomból mosolyog rád. Vagy arra gondol, hogy "hmmm de jó volt tegnap szeretkezni a (tőled magasabb, erősebb, jóképűbb, gazdagabb) barátjával.
2017. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, én nem mozdulnék rá, és megtartanám a tisztes távolságot. Ha ennek ellenére tovább közeledik, megkérném, hogy igyunk meg egy italt valamelyik este kettesben. Két opció van:


1, gerinces, azt fogja mondani, hú köszi, nagyon kedves, de van barátja/együtt vannak még a barátjával. Ez esetben: mondanám neki, hogy oké nem gond, szívesen randiznék veled, úgyhogy ha esetleg nem működne és szabad leszel, hívj fel.


2, belemegy a randiba, esetleg le is fekszik veled, úgy hogy van még barátja. Nos itt tisztázódott, hogy empátia, gerincesség és tisztelet fogalma mint olyan nála nem igazán létezik, azaz kiderült, hogy barátnőnek, hosszútávú kapcsolatra alkalmatlan. Egyszer-egyszer lefeküdni még jó lehet, HA azt akarod.


#1-es voltam.

33F

2017. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es számú versenyzőnek köszönjük a hozzászólást, nem lehet jobb képűbb nálam :DD

33/F, neked viszont tényleg köszi, ez hasznos volt. Köszi

2017. máj. 9. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen lányokat hogy utálom! Legalább lennének annyira egyenesek, hogy nem flörtölgetnek mással.


Kerüld el messzire, mert vesztes úgyis csak te leszel. Ő pedig el fogja játszani, hogy nem akart semmit. És amíg ő már az oltárnál fog állni, addig te még mindig a körmödet fogod rágni, hogy mit cs*sztél el. Jobb előbb felhagyni a gondolattal is. Mást keressél.

2017. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, meglátjuk mi lesz még ebben az 1 hónapban.
2017. máj. 9. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Ő is adja a jeleket én azt érzem, mellém ül, mosolyog rám, stb


-Hű passzameg, akkor el tudom képzelni, hogy amióta a munkahelyemre kerültem, hány kollégám vélte úgy, hogy "küldöm neki a jeleket", csak mert mosolygok az emberekre, és barátkozok, ergo egy asztalnál eszünk.-.-

Legközelebb az asztal másik végéhez ülök majd, ha férfi kollégám is ül épp az asztalnál, mert még a végén jelnek veszi ha mellé ülök le. Netán haverkodok. - Mert valakivel azt is kell. Jézus.


Viccen kívül, ez a 2 dolog önmagában még barátkozás kategória nálam. Ha szemeztek is párszor, majd akkor mgondolkodj, hogy küldi a jeleket.

N

2017. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó (8) Kollegina,

azért tegyünk a dolgok között különbséget! Azért egy kolléga legyen akármilyen bájos kinézetű, azért nem ártana ismerni a határokat. Az, hogy mellé ülsz ebédelni, az még nem gond, de a folytonos bazsalygásból a lánynak/nőnek is leeshetne, hogy "nekem van barátom, és ettől a sráctól/férfitől nem akarok semmit." Nem hinném, hogy 1-2 héten belül már minden férfinél be kell vágódni...

Persze sokaknak ez nem tűnik fel, és szamarat csinálnak a férfiből, akit ezután meg kinevetnek, majd madárnak néznek. És én ezt az ilyen madarakra mondom, mint amilyen a történetbeli hölgy is, akiknek ez a haverkodási veszély komoly kockázata nem tűnik fel, és imponál a hódolás más férfiak részéről.

Teljesen megértem a kérdezőt, hogy feltette a kérdést. Úgyhogy bátyám, én vigyáznék a helyedbe, mert koppanás lehet a vége. De persze elmúltál 18, és azt csinálsz amit akarsz.

2017. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok

Jogos, ha sokat dumálnak, meg állandóan keresi, az is más, már lehet, hogy valóban többről van szó. Ezt elmulasztottam a leírásban.:)

2017. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!