Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kuzdjem le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kuzdjem le ezt az elfolytott felelmemet?

Figyelt kérdés

Az altalaban ebben a kategoriaban feltett kerdeseknel kicsit elterobb lesz a sajatom ugyanis tanacsot szeretnek kerni toletek.

Fel eve vagyunk egyutt a baratommal es a szerelem kolcsonos(o elmelkedett mar a kozos elet gondolatan is). A gond csak az,hogy felek a kozeljovotol ugyanis semmi jot nem tartogat az en javamra nezve. Parom egyetemre szeretne menni az iden a szomszed orszagba nekem viszont itt van a munkahelyem,egesz eletem. Semmivel sem szeretnem hatralni es tudom,hogy ez az alma nem tartanam vissza meg akkor sem ha ramenne a kapcsolatunk se(!)..csak hat..tudjatok milyen ez akkor is faj.. Nemtudom oszinten mit csinaljak egyszer futolag beszeltunk meg errol akkor azt vetette fel,hogy termeszetesen en is vele tartok. Mindketten elegge vezeto egyenisegek vagyunk es bevallom oszinten en sosem fogom mas almait kovetni..vagy feladni a sajatjaim valaki irant.Nem akarom elveszteni az egyenisegem de ugyanabban az idoben ot sem. Olyan nehez helyzetbe erzem magam es bar most jelenleg minden rozsaszin eleg ha csak egy pillnatra is a jovore gondolok es maris rossz kedvem lesz. Valami bolcs tanacs esetleg olyas valakitol,paroktol akik esetleg voltak mar hasonlo helyzetben?Hogy oldottak meg? Megjegyzem: tavkapcsolat szoba se johet annak nem vagyok a hive es szerintem o sem.

Elore is koszonom a valaszokat.


2017. máj. 9. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Dobj be két felest attól jobb kedved lesz!
2017. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es koszi az hasznal is de sajna csak atmenetileg :p
2017. máj. 9. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor dobj be többet. Addig dobáld őket amíg teljesen jó kedved lesz. :D
2017. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg en eloveszem az uveget,elo tudsz allni esetleg valami mas zsenialis tanaccsal is?:D
2017. máj. 9. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, szerintem annak a kapcsolatnak, amiben ilyen szinten nem vagytok hajlandoak aldozatot hozni egymasert es a kozos eletert, ott nincs ertelme mirol beszelni.
2017. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolat. Ápoljátok a köztetek lévő kötődést-szenvedélyt, de nem ültök otthon mikor külön vagytok, hanem elmentek kielégíteni a szükségleteiteket, szabályozott keretek között.
2017. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?

Ha ennyi áldozatot nem hoztok egymásért, akkor nincs értelme tovább együtt lennetek.


Mi 1000km-ről távkapcsolatoztunk, mert úgy alakult.

Pont mikor összejöttünk, költözött ki munka miatt külföldre, de sokat beszélgettünk, és úgy döntöttünk, megpróbáljuk.

Fél évig toltuk havi pár nap ingázással-együtt tötött idővel, aztán miután mindent elintéztem, kijöttem hozzá.

2017. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!