Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek volt már szerencséje egy barátságból, egy régi ismeretségből kialakult szerelemhez?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok történetei érdekelnének akiknek ilyenből hosszabb távú kapcsolat is született. Milyen volt? Honnan tudtad, hogy valami más, mint eddig? Miket lépett a párod és miket te? Hogyan alakult ki ez az egész?
2017. máj. 12. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Sokáig a legjobb barátom volt a hölgyemény, aztán lelki-társam. Majd elmondtam hogy mit érzek, és minden elromlott...onnantól kezdve nem tudtam a szemébe nézni,mert kaptam egy enyhe kosarat. Lelkileg megviselt,de a barátok,nők és a őt való folytonos szekálás(sokszor (sajnos) túlzásba is estem) segített szinte teljesen enyhíteni. Majd elmentem,megcsináltattam a hajam,és hirtelen minden ő odáig meg vissza volt értem. Köztük Ő is..:p és többször is bepróbálkozott,de ellenálltam,ami mégjobban piszkálta a fantáziáját.:D Aztán mivel a baráti társaságunk közös,egy este újra összemelegedtünk és paff..másfél éve együtt vagyunk. :)
2017. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha.
2017. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Majd elmentem,megcsináltattam a hajam,és hirtelen minden ő odáig meg vissza volt értem. Köztük Ő is..:p és többször is bepróbálkozott"


Ez kész! xD

Megadod a fodrászod elérhetőségét? :D

2017. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több mint egy évig barátok voltunk, egy haveri társaságba jártunk. Egyikünk se mert lépni. Aztán a barátaink kicsit rásegítettek, hogy megtegyük az első lépést.

14 éve volt. Két gyerek van.

2017. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi így jöttünk össze.. kb 3/4 -fél éve ismerkedtünk meg az egyetemen, támogattunk egymást, sorstársak voltunk. Segítettünk egymásnak, tanultunk együtt, volt neki is barátnője , én is kavargattam fiúkkal. Mindig kikísért a buszra suli után... éreztem hogy tetszik neki, de mégse tudtam hogy mit is akar.. aztán egyszer csak elcsattan az első csók, mikor átmentem hozzá. Ez már lassan 4 éve volt és ő a lelki társam, életem szerelme. :)
2017. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, fél-3/4 éve ismertük egymást. *
2017. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!