Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyanokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyanokról akik a privát beszélgetések' közepette egyszer csak lelépnek?

Figyelt kérdés

Ugye minden elköszönés nélkül....-

,mert ez alap lenne.


Mondja meg,hogy "unalmas vagy...vagy ,hogy ő nem szereti az adott témát stb..


De elég tirpák dolog csak úgy lelépni....



2017. máj. 13. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval ott álltok egymással szemben, beszélgettek, majd egyszer csak fogja magát, és se szó se beszéd, lelép?
2017. máj. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Privát beszélgetés, gondolom chatel valahol valakivel, és az meg el se köszön. Nyugi, én is kaptam már itt ilyeneket, gyakorin. Tök normálisan elbeszélgettünk, aztán se szó, se beszéd, eltűntek.
2017. máj. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5 millió dolga lehet. Ha még kvazi ismeretlen az illető, akkor még nem lehet elvarasof
2017. máj. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt a gyk-an hol van cset ? 😀

Istenem....

2017. máj. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Lemerült az akksija

2. Megjött az asszony, gyors kikapcsolta

3. A csetelés csak mellékes volt neki, közben van saját élete is.

4. Épp egy hosszú körmondatot írt neked, amikor elcsapta egy kamion, mielőtt leütötte volna az entert. (Sajnos ezt már sose fogod megtudni.)


Legközelebb ha rád ír, talán őt kérdezd meg.

2017. máj. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a beszélgetés hiányzik akkor egyszerűen írj rá te, nem tudom ebben mi olyan bonyolult . Ha ezekre se hajlandó válaszolni akkor már van okod kiakadni, mert akkor már tényleg bunkóság.
2017. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez itt az oldalon mindennapos dolog.

..A regisztráltak 70%- nem csattan ki az intelligenciától ..

2017. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy manapság általános viselkedés. Talán mert egyszerű, nem kell magyarázkodni, indokot kitalálni, megsérteni a másikat. Ha írná hogy ezért meg azért hagyjátok abba, akkor arra valószínűleg még válaszolgatnál, kérdeznél, érvelnél stb. Így viszont ennyi és nincs tovább... Számtalanszor jártam úgy, hogy annyit sem írtak, hogy bikmakk, egyszer csak abbahagyták a válaszolást a beszélgetés közepette. Tirpák dolog, de el kell fogadni, mást úgy sem tehetsz, fönnakadni meg végképp nem szabad rajta...
2017. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyent akkor csinálok ha tényleg gyorsan kell kilépni, mert közbejött valami, ugyanakkor viszont lassú vagy szaggat a kapcsolatom. Szóval pont nincs idő elmagyarázni hogy most nincs idő.
2017. máj. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet tenni, de megértem, aki igen. Mennyivel jobb átlátszó, mondvacsinált indokokra hivatkozva megszakítani egy beszélgetést?
2017. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!