Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy számomra ismeretlen fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, de nem ismerjük egymást. Szeretném megismerni, de nem tudom hogyan kezdjek el beszélgetni vele, az internetes ismerkedés ki van zárva. Mit tehetnék?

2017. máj. 13. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia xy vagyok!

És elkezdesz beszélni valami olyanról vele ami éppen történik a környezetetekben, vagy ami tudod, hogy érdekli és téged is érdekel, vagy valami ilyesmi.

2017. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat a csajokat, akik a fiúk sablonos ismerkedési kísérleteire panaszkodnak. Ők biztos tudják a választ!
2017. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Odamész és elhívod kávézni, teázni, stb. Ha a skandináv nők képesek rá, neked sem esik le az aranygyűrű.
2017. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babettaq100 válasza:
Szia 17f vagyok ès vélemènyem szerint ugy tudod kinyilványítani, hogy összejártok, elhívod valahova stb, majd pedig egy két hónap mülva megmondod nyíltan hogy mi a szitu. Ez azért is előnyös mert nem küzködsz évekig ha nem akar semmit, ès azért is mert egyből nyitható a kapcsolat ha all in beszámolsz:)
2017. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!