Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg tőle a távolságot, ha ez egyáltalán nem egyszerű feladat?

Figyelt kérdés
A munkahelyen van egy lány, első pillantásra megtetszett, és kicsit örültem, amikor megtudtam, hogy egymás közelében fogunk dolgozni. Szerettem volna megismerni, aztán még aznap hallottam, hogy van barátja (távkapcsolat). Nos, nyomban el is ment a kedvem, mert úgy éreztem, megint nincs szerencsém az életben. Ettől függetlenül nyilván normálisan alakítottam a kapcsolatunkat, beszélgettünk, hülyéskedtünk, időnként azért odaszúrtunk egymásnak, de poénra vettük mindketten. Nagy problémám, hogy sajnos hamar elkezdek kötődni, főleg ha a másik fél is kedvel. (És nem tagadom, fantáziáltam már arról, hogy smárolunk.) Volt, hogy hazavittem autóval, és megjegyezte, hogy milyen jó dolga van, milyen rendes vagyok, és kicsit furcsán jött ki, amikor mondta, hogy melyik emeleten lakik az épületben, holott ez irreleváns adat lenne. Aztán ideiglenesen átküldtek helyettesíteni egy másik részleghez, amikor ezt elmondtam neki, közölte, hogy hiányozni fogok, és másoknak is ezt mondta, persze időnként összefutunk napközben, de ritkán. Nem kérek sem prédikációt, sem kioktatást, tudom, hogy nem rondítunk bele egy kapcsolatba, nem is mondtam vagy tettem semmi olyat, ami rossz lenne. Viszont sokat gondolok rá, azt hittem, hogy a "távolság" jót tesz, de így is azon kapom magam, hogy arra gondolok, mit csinálhat éppen. Néha úgy érzem, még az is jobb lenne, ha utálna, mert akkor nekem is könnyebb lenne. Nem tudom, mit tehetnék, nem akarok sem kötődni hozzá, sem nyitni felé, csak ez nem is olyan egyszerű, mint amilyennek kívülről tűnik. Túlélési tanácsokat szeretnék kérni, hogy ilyenkor mi a megoldás, esetleg ki mit tett hasonló helyzetben, köszönöm. Aprólékos részleteket nem írnék le (max. privátban, ha valakit nagyon érdekel), de tuti, hogy kedvel, és ötletem sincs, hogy akkor most építsem-e le ezt a kapcsolatot, és legyek vele rideg, vagy mi legyen, bár azt sem tudom, tudnék-e rideg lenni vele.

2017. máj. 15. 20:34
 1/2 anonim válasza:

Sodródj az árral!Légy természetes add magad ,ne viselkedj vele másképp.

Távkapcsolatok nagy százaléka halálra van ítélve.

Szóval előtted lesz a pálya.

Egy egészséges párkapcsolat nem bírja ki hogy 2 havonta pár napot találkoznak.Legyél ott a lepattanónál. ;)

2017. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint ennél jóval gyakrabban találkoznak, pedig nem a szomszédba kell utazniuk, és ez bennem azt a képzetet kelti, hogy ha ezt megteszik egymásért, akkor erős lehet a kötődés. Plusz az is kérdéses, hogy a biztosat feladná-e a bizonytalanért (azaz értem). Túl sokszor futottam bele abba a csapdába, hogy időt és energiát feccöltem valaki megnyerésébe, aztán kiderült, hogy nem néz rám "úgy", vagy hogy nem lép ki a kapcsolatából miattam.
2017. máj. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!