Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy kicsit csúnyács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy kicsit csúnyácskább srác próbálkozik nálatok, jobbak az esélyei mint egy jobb kiállású, de félénk srácnak?

Figyelt kérdés

Egy olyan srácnak, aki bár jobb képű de nem mer odamenni sem.


Melyiküknek adnátok több esélyt?


2017. máj. 15. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A félénk de jól kinéző pasik a gyengéim. Ezzel válaszoltam is:)
2017. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jóképű oda se mer jönni, akkor mégis hogyan tudnék neki esélyt adni? :)


Amúgy nem hiszitek el, de tényleg így van, a csúnyácska relatív... Simán tehet valakit a magabiztosság (amíg nem megy át pökhendiségbe!) vonzóvá, de lehet, hogy amíg te azt gondolod, csúnyácska vagy, valaki meglát benned valamit, ami neki tetszik. A mosolyod, a szemed, ahogyan beszélsz, ahogyan mész, ahogy gondolkodsz a világról és még megannyi külső-belső tulajdonságod lehet, ami valaki számára megnyerő.

Egy csúnyácska srác, akinek semmi önbizalma nincsen és komplexusai vannak, na az a lehető legrosszabb.

2017. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk előtte szemeztetek mind a kettővel. Ezért akár mind a kettejükkel lehetne valami, csak a rondább ment oda bepróbálkozni.
2017. máj. 15. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:

A jóképű félénknek úgy lehet esélyt adni hogy a lány kezdeményez:D Nem nagy ügy.

A magabiztosság egyébként tényleg vonzóbbá tehet valakit.

2017. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sok dologban elég konzervatív vagyok, így ha vki nem jön oda hozzám akár szemezés után sem, az le van ejtve. Szóval ilyen szempontból a "csúnyácskább" srácnak több esélye van, mert volt benne elég határozottság, hogy odajöjjön, és nem a sült galambot várja tutyimutyi módon. Amúgy tényleg tök relatív, hogy ki csúnya, ki szép... én úgy vagyok vele, hogyha nem undorodom a sráctól, és akár egy dolgot találok benne, ami megfog, ha jó a személyisége hozzá, meg tud "szépülni" a szememben. Volt amúgy olyan csúnyább srác, akinek adtam esélyt ismerkedésnél - az más kérdés, hogy eléggé elrontotta (kb. 3. kérdésnél szexuális célzásokat tett).
2017. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha oda se mer jönni, alapból ugrott a dolog, mert feltételezi, hgoy az élet többi területén is ilyen beszari, ami gáz.


A párom nem egy Adonisz, viszont haláli szövege van, nagyon okos és tudta, amint meglátott, hogy megszerez, mert nagyon tetszettem neki.

Előtte már cseteltünk, de helyzetben jött át az igazi személyisége (pl. határozottság), vagy az aktuális (nem beszólós) poénjai, meg az egyéb trollkodásai.

2017. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!