Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétvégén moziba megyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén moziba megyek egy csajjal ilyenkor ki fizeti a jegyeket?

Figyelt kérdés

Közös ötlet volt a mi kocsinkkal megyünk, de ilyenkor mi a szokás vegyem meg én a jegyeket vagy külön külön. Csak ismerkedünk nem járunk. Ezer éve nem voltam moziba :D

20/F


2017. máj. 17. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Akinél van pénz. kizárásos alapon.
2017. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Amennyire emancipált világban élünk, lehet ugyanúgy megsértődik, ha meghívod, mint, ha nem.

Úgyhogy hajrá, és sok sikert!

2017. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha ezer éeve nem voltál moziban akkor mindenféleképpen a csajnak kell fizetni!! Alap szabály.
2017. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
A gentleman vagy akkor te állod a cechet :)
2017. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hivd meg es ha felajanlja h fizeti a reszet,akkor majd eldontod.Legyel gavaller.N
2017. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Csóri csaj, ezt sem tudja a jövendőbelije!! :D
2017. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Úgy őszintén szerintem első randin illik meghívni a fiúnak a lányt. Én nem hajtok a pénzre, félreértés elkerülése végett, de szerintem ez egy kedves gesztus. Én ilyen esetben, ha a fiú felajánlaná, hogy fizeti a jegyet, felajánlanám, hogy én meg fizetem a popcorn és az üdítőket, ami kb. ugyanannyi, mint a jegy és így kvittek vagyunk, ő is meghívott és én is boldog vagyok
2017. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahogy megbeszélitek. Ki-ki alapon mentek alapból, mert ha így döntöttetek, akkor nyilván mind megengedhetitek magatoknak ezt a kiadást.

De ha szükséged van rá, hívd fel, hogy ezt szeretnéd tisztázni.


Vagy az egyik meghívja a másikat. Ha barátságról van szó, rendszerint az, aki lényegesen jobb anyagi körülmények között él, vagy nagyobb összeghez jutott. Ha az egyik udvarolni akar a másiknak, akkor is megmondhatja, hogy szeretnélek meghívni, elfogadod?

2017. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem volt kerdes ki fizeti. Oda mentem a penztarhoz is fizettem nekem ez eleg termeszetes volt es szerintem ez is lenne a helyes.
2017. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Fuj
2017. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!