Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen típusú lányok?

Figyelt kérdés

A fiúsabb lányokra gondolok de nem aki a férfi osztályról öltözködik csak nem vesz fel szoknyát meg fiús hobbiai vannak pl foci vagy akár a motorozás.

Előre is köszönöm ah értelmes válaszokat


2017. máj. 18. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
A jellemre fiús, de küllemre nőies lányok nagyon.
2017. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Az eddigi párjaimnak több túracipője volt, mint körömcipője. Több időt töltöttek valami geek hobbival, mint körömlakkozással...


Szóval a magam részéről inkább egy ilyen nőt választok

2017. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem jönnek be: haverkodni/bratyizni az egy dolog, párnak lenni viszont egészen más.

Oda nekem nő kell, nem afféle férfi női testben.


De persze a puding próbája mindig az evés, szóval semmi sincs kizárva.

2017. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem zavar, ha egy lánynak férfias hobbijai vannak. A baj az, hogy az összes ilyen női ismerősöm frusztrált és kompenzálni akar vagy teljesen nőietlen (pl. folyamatosan káromkodik, köpköd).
2017. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akár be is jöhetne, nem az ilyen típusú lányok taszítanak.

Taszítanak a végtelenül önérzetes, agresszív, okoskodó lányok. Az ilyen ki, ha én nem típusúak.

2017. máj. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj. :D
2017. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!