Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laknatok abban a házban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laknatok abban a házban amiben a parotok volt felesége is lakott meg a gyerek?

Figyelt kérdés

Én nem.

Csak kicsit elgondolkoztam ezen és gondoltam megkérdezem ti hogy látjátok ezt a dolgot.

Indokoljatok is meg


2017. máj. 20. 15:27
1 2
 1/12 Carragher_x ***** válasza:
100%
Igen. És annyira evidencia, hogy nem tudom megindokolni, mivel egyetlen egy érv sem jut eszembe, hogy miért ne lakhatnék ott. Az új építésű házak kivételével mindenhol laktak előttem emberek.
2017. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
En sem. Mondjuk nem is jonnek ossze gyerekes ferfival.
2017. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, már ha gyerekes pasit keresnek.

Ha nem tetszik, vegyél házat magadnak. Ugye nem gondolod, hogy minden nő után költözés lesz?

2017. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem dehogy, mert a lelkük ott bolyong ítéletnapig a házban...


de most tényleg, mit számít? Egy tisztasági festés, a régi bútorok lecserélése, kit érdekel, hogy ki lakott előtte ott

2017. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden pár után koltozni kicsit koltseges lenne, de ha a pasid agyaban elotted mas no fekudt akkor az agyat is lecserelteted vele meg az agynemut kidobatod? :-)
2017. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az adott péniszt is használta az előző nő.A ház átalakítása könnyebben megvalósítható, mint a pénisz kicserélése..
2017. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem szállodába sem mész. Rengetegen dugtak abban az ágyban, amiben alszol.
2017. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az adott péniszt is használta az előző nő.A ház átalakítása könnyebben megvalósítható, mint a pénisz kicserélése.."


A nyál fertőtlenít! A falakat, a padlót, és a bútorokat mégsem nyalogathatja végig :)

2017. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,mai vilagba nem valogathat az ember :))
2017. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy igen,hogy átrendezném,meg új ágyat vennék.
2017. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!