Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy lány a pasija miatt felgyülemlett feszültséget a barátain vezeti le, miközben eldobja a saját méltóságát?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult esetről van szó. A részletekbe több okból sem megyek bele. A lényeg, hogy egy amúgy is sok szempontból sérült fiatal lányról van szó, aki mindenáron ragaszkodik egy olyan párkapcsolathoz amiben egyre jobban szenved, mert folyamatosan semmibe veszik. Bár sokszor szidja a párját a barátai előtt mégis végeredményben saját magát hibáztatja. Azt hiszi azért rossz, mert ő nem elég jó a srácnak. Óriási áldozatokat hoz érte, és a legnagyobb, legundorítóbb sérelmeket is elnézi neki. Egyértelmű hogy ki miatt szenved, mégis mindenki mással viselkedik agresszíven és lekezelően, a párját meg még védi is, ha más szidni merné. Szóval lehetséges, hogy valakit ennyire elvakít egy férfi, hogy tönkreteszi miatta magát és elüldözi a barátait? Találkoztatok már hasonló esettel? Mi kell ahhoz, hogy az illető észrevegye, hogy mi történik? Első sorban tapasztaltabb lányok/nők véleménye érdekelne, de bárki meglátására kíváncsi vagyok.

2017. máj. 20. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hetente csak 3-4 ilyen kérdés van, rosszabb esetben már házasok a felek.

Nem tudsz vele semmit tenni, amíg ő nem ismeri fel hogy nem jó neki ez a kapcsolat, addig hiába mondod neki. Majd amikor rájön hogy lépni kellene (és el is határozza magát, hogy lép - ez sem történik meg mindig azonnal) akkor tudsz neki segíteni ideiglenesen lakást keresni/elszállásolni, elköltözni, esetleg ha olyan a helyzet megvédeni. Addig meg vársz türelmesen és bízol benne hogy megjön az esze inkább előbb mint utóbb.

2017. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én nem találtam ilyen jellegű kérdést, ezért (is) tettem fel magam.
2017. máj. 20. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig van egy csomó, leírásban a "elhanyagol, de szeretem", "rossz a kapcsolatunk de nem tudom otthagyni" és a "megcsalt de meg kell bocsátanom neki" félmondatok árulkodók.
2017. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen de azok nem kívülről nézik az esetet, illetve itt ki akartam hangsúlyozni a barátok sorsát. Mindenesetre meg fogom nézni az ilyen kérdéseket.
2017. máj. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!