Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek inkább az arc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek inkább az arc, vagy inkább a test számít?

Figyelt kérdés

Magas/vékony (191) és jóképű fiú vagyok, viszont nem sportolok és nem edzek, szóval a testem kb a 10/4 szintet éri el. :DD Muszáj lenne elkezdjek edzeni? :D


(Nem vagyok se kövér, se pocakos, se igénytelen.)


2017. máj. 24. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Arc. Azon belül is a szem. :D

Egy gyönyörű szemmel le lehet venni a lábamról.

2017. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arc egyértelmű.
2017. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem az összkép, amit a testalkat és az arc együttesen sugároz, magyarul a kisugárzás (mondjuk ebbe a lélek is beletartozik). Viszont nincs külön kisugárzása az arcnak meg a testnek. Ezért nem lehet választani
2017. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A kettő összesége is fontos, de szerintem is az arc jobban számít.
2017. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jo az alkatod. Sportolj mindenkepp.

A test a fontosabb. Amugy lehet most is jol nezel ki,de kep nelkul nem lehet velemenyezni.

N

2017. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az arc.
2017. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az arc fontosabb.
2017. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az arc a fontosabb,de ennek ellenére aki panaszkodik,hogy nincs sikere a lányoknál,annak azt tanácsolják,hogy sportoljon, edzen. Össze-vissza beszélnek. Ennyit ér a gyúrásocska,ha valaki nem született jóképűnek.
2017. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő fontos, lehetsz bármilyen jóképű, ha testre nem jössz be, és ugyanez fordítva..:D Én azért sportolnék a helyedben.

21N

2017. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha választani kell, egyértelműen arc. Hacsak nincs drasztikusan elhízva, vagy csontsoványra fogyva az illető, biztos hogy hamarabb választanám, mint egy jó testű, de csúnya srácot.


Edzeni nem muszáj, nem mindenkinek az izmos srácok jönnek be. Viszont maga a sport egészséges, úgyhogy ha nem is a lányok miatt, de magadért szerintem érdemes valamibe belevágnod.

2017. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!