Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális vagy ép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális vagy ép nem az, hogy nem vágyom társra, teljesnek érzem az életemet egyedül is?

Figyelt kérdés

huszonéves srác vagyok, egészséges.


Nem vagyok meleg vagy ilyesmi, tetszenek a nők, de inkább csak mint egy szextárgyra tudok rájuk nézni.


Addig tudom csak élvezni őket amíg szex van, utána zavar a társaságuk.


Rájöttem hogy nem vágyom társra, kapcsolatra.


26 vagyok, mostanra lett világos hogy valószínűleg kapcsolatom is azért nincs, mert nem érzem úgy hogy nekem szükségem lenne rá.


De ez beteg dolog?


2017. máj. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesnek nem mondanám, de van ilyen. Ha nincs rá szükséged, akkor ne is erőltesd. :) Légy boldog úgy, ahogy vagy, és ne foglalkozz azzal, hogy más erről mit gondol, hiszen a Te életedről van szó.
2017. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Ha nem vagy szerelmes, akkor nincs is értelme kapcsolattal próbálkoznod olyan alapon, hogy hátha később kialakul vagy valami... a másikat is átvernéd és magadat is. Később, ha találsz olyan lányt akibe beleszeretsz, azzal úgyis kapcsolatban akarsz majd lenni, amíg nem, addig pedig tényleg nincs értelme. Esetleg ha nem szeretsz bele idővel se senkibe, akkor maradsz szingli, akkor sem dől össze a világ, pláne, ha te teljesnek érzed magad nélküle is.
2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy, nem vagy abnormális. Az csak egy általános társadalmi nézet, hogy a teljes élethez munka kell meg stabil párkapcsolat kell, meg gyerek kell...

Nem kell.

Semmi nem KELL, csak lehet.

Ha te nem ettől vagy boldog, nem éreznéd egy ilyen életben jól magad akkor nem kell, és ettől nem vagy abnormális.

Nincs ezzel baj.

2017. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tapadnak a nok kokemenyen. Megerzik ezt. Hasznald ki. Hajts meg minel tobbet, amig lehet ki tudja mi fog valtozni kesobb. ;-)
2017. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A 3. hozzászólóval egyetértek. Nem vagyunk egyformák.
2017. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak Balogh Szabit szeretem.
2017. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alkalmazkodni, ide-oda hurcolaszni, elviselni a hulyesegeket, szulokhoz jarni hetvegente ... nekem se hianyozna
2017. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!