Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Lelkiismeret furdalásom van. Jó pár hónappal ezelőtt volt egy terhességmegszakításom.

Mikor kiderült, mi a helyzet, úgy éreztem rám szakad az ég. Pont abban a korban vagyunk mindketten, hogy már bevállalhattuk volna(24/26 évesek). Mégis a nagy ijedtség miatt és mivel ilyen korán észrevettem, úgy döntöttünk nem tarjuk meg, még egyikünknek sincs fix állása, egyetemre/fősulira járunk...

Aztán ahogy teltek a hónapok, kezdtem rálátást nyerni arra, hogy mi lehetett volna a megoldás ehelyett. Egy gyerek mellett is van az embernek élete, tud bulizni, tud tanulni. És akkor mégsem hoz egy ilyen embertelen döntést. A legfőbb ok amiért igy döntöttem, az az hogy bár sokat voltunk együtt, de még csak fél éve ismertem. Úgy éreztem nem tehetem meg egy fiatal sráccal, meg magammal sem, hogy ezzel lekössük egymást így hipp hopp egy életre, úgy hogy még arra nem készültünk.

Nehéz most nagyon, mert mindig feltör az érzés hogy máshogy is lehetett volna. Fáj, mert soha nem akartam ilyen helyzetbe kerülni és így dönteni.

Nem tudom mi segíthetne, hogy jobb legyen.

Mi a véleményetek a helyzettel, és a döntéssel kapcs? Kérlek ne bántsatok... Így is elég bullshit.



2017. máj. 26. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nezd... egy onallo jovedelem, lakas nelkuli fiatal szinte meg feltini vagy, aki olyan kifejezeseket hasznal, hogy "eleg bullshit", es randizgat par honapja valami csavoval, akivel lehet x ido mulva mar meg sem fogjak ismerni egymast. Ez minden csak nem idealis korulmeny egy gyereknek, sot... a leheto legjobb dontest hoztad egy adott helyzetben.
2017. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy ebbe a bikaxaros(bullshit) életbe nem született meg szegény gyerek:) Kedves Kérdező, a leírásod utolsó mondatával(szavával) elintézted, hogy komolytalan tiniként álljunk hozzád. Azért tényleg kár volt.
2017. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RoseTyler ***** válasza:
Gyászold meg. Aztán lépj tovább. Nem vagy rossz ember, csak hoztál egy döntést, amit utólag megbántál. Ilyen sokakkal történt már. A múlton úgysem tudsz változtatni, a jövőre nézve meg tanulhatsz belőle. Sírd ki magad, beszéld ki, akivel lehet. Ha nem csak magadban tartod és úgy őrlődsz, hanem megosztod másokkal a bánatod, akkor az idő oldja a fájdalmat.
2017. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg a lehető legjobban döntöttetek. Lehet, hogy nyögve-nyelve meg lehetett volna oldani a gyerek eltartását, de bizonytalan lett volna neki az anygi háttér és a pároddal is túl kevés ideje voltál együtt, hogy biztos legyél benne, őt szeretnéd gyermekeid apjának.

Eljön majd az ideje a gyereknek, amikor tényleg készen álltok rá és akarjátok :)

2017. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!