Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki anélkül, hogy elszállna minden önbizalmam?

Figyelt kérdés

El akarom mondani egy srácnak, hogy tetszik, viszont mikor ott van a lehetőség, nem tudom megtenni. Nem tudom elmagyarázni jól, de amikor ő ott van és beszélhetnék vele, mindig arra gondolok, hogy mekkora egy undorító rondaság vagyok és hogy sokkal jobbat érdemel nálam. Úgy érzem, ő több nálam emberileg. Mintha én egy rabszolga lennék, ő meg a király. Tudom, fura példa, de ez jól szemlélteti, mit is érzek. Utána meg bánom, hogy nem tettem meg, mert veszíteni valóm nincs vele...

Kérlek mondanátok valamit, ami bátorítana arra, hogy megtegyem? Valamit, amire ha gondolok, ott, abban a pillanatban, akkor több erővel teszem meg...

Köszönöm előre is.



2017. máj. 26. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy ha ennyire alulértékeled magad (nem derül ki, hogy alapjáraton is ilyen pocsék az önértékelésed vagy csak a fiúhoz képest érzed így), akkor hiába tetszel a srácnak esetleg, az önbizalom hiányod folyamatosan szabotálni fogja a kapcsolatotokat. Ameddig magaddal nem jössz rendbe, addig tök felesleges bárki felé nyitni...
2017. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha feltárod elötte szubmissziv hajlamaidat örülni fog ha ö meg dom.
2017. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem muszáj ezt így telibe megmondani, elég ha csak keresed a társaságát.
2017. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Hú ennek nem lesz jó vége!
2017. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy megszégyenülsz, nevetségessé válsz. Legyünk őszinték, ez bizony egy teljesen jogos félelem. Benne van a pakliban. Van vesztes helyzet, van ahol nem nyerhetsz, van kockázat. Viszont pontosan emiatt ver olyan idegesen a szíved egy ilyen helyzetben, pontosan emiatt érzed izgatottnak magad és pontosan emiatt akkora katarzis a beteljesülés. Ezt a tényezőt lehetetlen kiiktatni és biztosra játszani, sőt nem is érdemes.

Az önbizalom is erre épül. Adott kockázat mellett beleugrasz egy megmérettetésbe és, ha nyersz tiéd a bevállalt kockázatnak megfelelő önbizalom is. Tehát, ha 70%-ra saccolod, hogy ez nem sikerül, tiéd 70% önbizalom is. Ha tuti ziccer és csak 10%-ot adsz a vereségnek, akkor ennyit is nyersz belőle. Általában szeret mindenki biztosra menni és állig felvértezni magát minden veszteség ellen. Ezt hívják köznapi nyelven gyávaságnak.

2017. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazából csak előtte vagyok ilyen, ugye mint írtam, túl kevésnek érzem magam hozzá képest... Mert tudom, hogy vannak nálam jobb lányok, de ez nem érdekelt egészen addig, amíg ő nem volt a képben. Szerintem ő hozzám képest túl jól néz ki és ezért egy nálam szebb lányt érdemelne.

Ja és azért szeretném elmondani neki, mert mindjárt vége a sulinak, és 3 hét kevés arra, hogy csak jeleket adjak arra várva, hogy majd lesz valami.

2017. máj. 26. 18:26
 7/16 anonim ***** válasza:
küldj képet előbb.
2017. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem küldök, az kéne még nektek... Lényeg az, hogy én nem olyan lány vagyok, aki csak mondja hogy nem túl szép... Én tényleg nem vagyok túl szép.
2017. máj. 26. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet csak az önbizalmad kicsi.


Amúgy nem egy párt láttam már ahol a pasi kifejezetten jóképű, még a lány jó esetben is csak semmi extra, teljesen átlagos. Ritkább esetben csúnyácska...

2017. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(De ezt miért a felnőtt párkapcsolatok kategóriába?)
2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!