Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, hölgyek! Mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hölgyek! Mi volt a legrosszabb és a legjobb csajozós duma amivel próbálkoztak eddig nálatok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Legrosszabbak: jo a segged bebi, van kedved mulatni cica, van egy BMWm.

A legjobb csajozos duma: az elso szia amit a ferjem mar mondott aa mai napig.

2017. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

"Sunshine.... jó a segged"


"Szia, az xy templomban vagyok ministráns, eljönnél egy misénkre?" (buszmegállóban)


"Szia, van kocsim, épp görögországban nyaralok, milyen magas vagy?" (interneten)



Legjobb, szórakozóhelyen volt, orvosi kezelés miatt nem ihattam alkoholt, szóval próbáltam megközelíthetetlenre venni a figurát.


"Nézd, látom lófarokban van a hajad, komoly ruhát vettél fel meg macerás fülbevalót, elég egyértelmű, hogy nem azért jöttél, hogy szétcsapd magad, és a segged rázd, de azért iszol velem valamit? Vagy inkább táncolnál?"

2017. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Takarítottam egy kempingben és egy idősebb tag : ' Fennt hagytam valamit a szobában. Segítsek porszívózni?' :D

A legjobbat még nem hallottam.

2017. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Boltban dolgozom, úgyhogy nehéz választani. :D

A leggagyibb talán ez volt:

-Bocs, nem adnád meg a számod?

-Ne haragudj, de barátom van, és biztos nem örülne neki.

-Mióta vagytok együtt?

-Kb. 3 hete.

-Akkor itt az ideje leváltani!!!


Továbbá hallottam még:

-Szia! Mit adhatok?

-Szia! Én 10 dkg telefonszámot kérek.


"Neked cukor ment a szemedbe, vagy amúgy is ilyen édes?"

"Bocs, mit mondtál? Elvesztem a szemed ragyogásában."

"A barátod nagyon szerencsés... és bátor. Én sosem rúgnék be úgy melletted, mint ahogy ő szokott."


-Téged Taminak becéznek, igaz?

-Igen.

-Látod?! Engem meg Tominak! LELKITÁRSAK vagyunk!

2017. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Bocsánat, a legjobb lemaradt. :D


Mindig az, amit a barátom utoljára mondott. <3

2017. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: (béna angolsággal) feljössz a hotelszobámba?

Ezt egy nálam kb 10 évvel fiatalabb, tajtrészeg spanyoltól kaptam, reggel 6-7 környékén, és nem akarta elhinni hogy nem.

2017. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

A lányommal voltunk ebédelni és én csak keveset bírtam enni a második fogásból,a lányom kérte a "tagot" -csomagolja el anyumnak legyenszíves...

Az meg bámúlva rám mosolyogva: -Ó azt hittem testvérek! -majd ötvenszet elköszönt.


Dühös voltam mert a lányom ki volt akadva,hogy xarul néz ki mert időssebbnek nézték...

Pedig az az ügyetlen pasi csak nekem akart imponálni.

2017. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legrosszabb:


Egy nyikhaj cigány csávókától, aki ment előttem az utcán és többször hátranézett rám:

"Megfognád a se.ggem, mi? Lehajolok mindjárt, hogy jobban lásd"


A legjobb talán az volt, mikor vonaton leszólított egy srác tök kedvesen egy könyv kapcsán, az kilóra megvett volna, ha épp nincs senkim.


22N

2017. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"There's a party in my pants and you're on the V.I.P. list."
2017. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Legjobb duma:

1. Igazából nem is volt nagyon duma, csak spontán jött a dolog (egy órára jártunk egyetemen, aztán a neten rámtalált a srác, meghívott színházba, és elkezdtünk beszélgetni

2. metróaluljáró alján: fussunk versenyt a tetejéig!


Legrosszabb duma:

1. Verném a f...omat a szádba!

2. Jó a melled.

3. Hú de megb...nálak.

4. (enyhén beszívott hang): Ismerlek? Nem? Pedig jó lenne.

5. (marokkói arab, aki nem beszélt semmilyen olyan nyelven, mint én): Solo. Café. Café. Solo. (és közben mutogatott az ujjára, hogy nem házas, és elvinne kávézni, miközben én ráztam a fejemet egész végig és mondtam, hogy no-no-no-no)

6. Mi van, megyünk melóba? (ezt máig sem értem, hogy értette... csinosan voltam öltözve, nem k...san, diszkrét smink... vagy úgy értette, hogy k...a vagyok, mert sminkelek, vagy úgy, hogy biztos vmi irodai vezető muci vagyok, amiért nem úgy nézek ki, mint egy tróger csöves... de hangsúlyból lehetett hallani, hogy szeretne velem ezt, azt


Ami meg olyan szempontból jó duma volt, hogy röhögtem utána, de rossz, mert elég bunkó...


Mentem az utcán, belenéztem egy kirakatba, ott láttam, hogy a mögöttem ballagó 70 és a halál között levő papika kocsányon lógó szemmel bámulja a fenekem... sóhajtás, megyek tovább... jön szembe egy hasonló korú papika... erre odaszól a másiknak, hogy "Na, ami jó, az jó!"

2017. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!