Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen ember aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ember aki egy idegennel (interneten) mély érzelmes beszélgetést folytat?

Figyelt kérdés

Persze a felesége mellett.

Azzal akit nem is látsz,lehet - érdemes ilyesmit kialakítani?


Tőlem ez rendkívül távol áll.

Ti hallottatok már ilyet?


(Úgy gondolom a valódi mély érzelmek intimebbek ennél.)



2017. máj. 30. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Kamu, az interneten csak robotok meg pedofilok vannak.
2017. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem részben magányos.

Illetve vannak kapcsolatok, emberek amiben/akiknek nem lehet mindent elmondani, mert megy a hiszti, féltékenykes. (Azt már nem értem mi a jó, az ilyen kapcsolatokban.)

2017. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Néha egy idegennek könnyebb kiöntenie az embernek a lelkét.

Főleg, ha tudja, hogy az életben nem fognak találkozni.

2017. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha feleség mellett, akkor azt szánalmasnak tartom, mert miért nem a feleségével beszéli meg a dolgokat?

De mondjuk azt is megkérdezném, hogy miért nem a közelben keres magának haverokat?


Ha nincs párja az illetőnek:

akkor pedig kapcsolatteremtés szempontjából, hisz a net is egy lehetőség az ismerkedésre. Természetesen jó, ha figyel arra az ember, hogy ne legyen azonnal nyitott könyv és ne adja ki olyan hirtelen saját magát, mert sose tudni, hogy milyen ember ül a gép másik végén.

Én a neten ismertem meg a páromat, 4 éve együtt vagyunk. Ugyan még távkapcsiban, de még idén összeköltözünk.

2017. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek írásban beszélgetni, néha nagyon jólesik kiírni a dolgokat, és hát egy idegennél, ha nem tud beazonosítani, nem tét. Nem mondom, hogy mindig mindenkinek rinyálni kell, de át tudom érezni annak a helyzetét, aki az interneten lelkizik.

Ha párkapcsolatban csinálja, az azért valahol szomorú viszont. Főleg ha rendszeres. Oké, nem vevő mindig minden témara a párunk, de azért csak neki mondjuk el, hogy mi nyomja a kicsi szívünket. Ez, amit írsz, társas magányra utal.

2017. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes amiket írtok,köszönöm.


Az viszont gondolom módosít a véleményeiteken,ha az illető egy idő után találkozni is szeretne .


( Sőt másokkal már találkozik is titokban.)


Nem ítélkezem,csak kíváncsi vagyok ...


Köszönöm a privátokat is .

2017. máj. 30. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én pont így vagyok most.

egy nős férfival beszélgetek, nagyon messze vagyunk egymástól, nem lesz találka, de kicsit olyan mintha távkapcsolat lenne, napi szinten írogatunk,sokmindent meg tudunk beszélni, jó vele beszélgetni.

2017. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lány mesélt a múltjáról, szüleiről....A házasságba menekült, hogy ne járjon úgy mint az anyukája (lány nagyija meg anyukája egy portán laknak nagyi okoskodik+iszik) Na egy fb csoportban egy nagyon gyenge bókkal felkeltettem a figyelmét. ....2 hét mulva velem ébredt velem aludt el egész nap beszélgettünk...nagyon szépeket írt szerelmet vallott kicsúszott a kezemből,hogy én is...rájöttem ez így gáz férjének főz (pasinak 1 karja nyomorék volt) tiltottam erre...kinyomozta a számom sms sms csörgetés csörgetés...egész nap. Tudtam hogy 30as nem vettem fel.. Könyörgött,hogy találkozzunk, feltételül szabtam a váló pert, azt mondta sosem szegné meg a fogadalmát. Kérdeztem mi ez hogy gondolta, azt mondta hogy csak egyszer szeretne engem..Pasi amugy nagyon gyenge volt az ágyban ..lány lefeküdt aludni és egy szűk óra múlva már nekem írt hogy nem tud aludni meg hogy volt kint inni...Szóval elöjátékkal kb fél óra volt az akció...
2017. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok vagy lehet pasi már be is aludt 45 perc alatt és a lány kimászott az ágyból... Szánalom volt mondtam ha egyszer a kezeim közé kerül abból csak vágyakozás szenvedés lesz végül hagytam a ........ nem osztozkodom nőn
2017. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!