Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki néz meg kit?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé foglalkoztat a téma: ha egy fiatal lányt (20 év körülit) megnéznek a prolik, cigányok, építőmunkások, házas apukák, öreg bácsik akkor azt nem feltétlenül azért teszik, mert szép, hanem mert fiatal és nő plusz viszonylag jobb alakkal rendelkezik. Más szóval minden ilyenkorú vékonyabb nőt néznek folyton az utcán akárhová megy a fent említett személyek? Elsősorban lányok válaszát várom, hogy ők mit tapasztalnak? Illetve nem tartják sokszor frusztrálónak hogy majd ki esik némelyik szeme, úgy bámulja őket? És a saját korosztályotokból hányan szoktak nézni titeket?

2017. jún. 4. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem veszem észre hogy nézne bárki is. De pl tesóm mondta már amikor együtt mentünk valahova, hogy már megint hányan fordultak utánam... Pedig azt sem veszem észre :)

19/L

2017. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok! #2 lehet azert nem veszed eszre mert valaki profin csinalja
2017. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, nem vagyok vékony, a duci kategóriát taposom, mégis megnéznek, de szerintem csak azért, mert nagyon fehér vagyok. Az utcán dolgozó, vagy valamerre tartó munkás csoportok a legrosszabbak ilyen téren, múltkor hallottam, hogy megbeszélték gyorsan, ki engemet, vagy az előttem sétáló lányt dugná inkább. Nem tudtam bókként felfogni, egész nap rosszul éreztem magam miatta, ahogy rám néztek. Egyszerűen undorító ez a dolog, de nem lehet megkerülni az ilyen helyzeteket.

A saját korosztályomból is sokan megnéznek, főleg villamoson, de ott szerintem mindenki megnéz szinte mindenkit :D Azt úgy nem veszem magamra. Igazából az zavar, ha hosszabban megnéznek és esetleg ilyen vélemény kinyilvánítására is éreznek jogot.

2017. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Duci és fehér bőrrel valószínűleg jól nézel ki és ezért néznek meg! :D
2017. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben (de most is sokszor) engem is mindig megnéztek. Ez sose zavart, inkább röhöghetnékem volt. Az autósok, vagyis inkább a kamionosok akiket mindig is rühelltem, hogy mikor a gondolataimba mélyedve sétálok és dudálnak. A szívbaj jön olyankor rám...
2017. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1-es: Sokszor én is csak visszatükröződő felületből veszem észre, de általában a képembe bámulva végigmérnek vagy csak oldalasan néznek, mintha így nem venném észre. Tulajdonképpen egy üvegajtónak köszönhetem a jelenlegi kapcsolatomat :D Ugyanis annak a tükrözödéséből láttam, hogy a srác akiért évekig odavoltam végig bámult, így ezt egy jelzésnek vettem, bátorságot merítettem és egy halálosan béna ürüggyel ráírtam. Azóta is együtt vagyunk.


3#-as: Igen, ezt teljesen átérzem. Nem egy topikot olvastam munkásokról és az általuk okozott attrocitásokról. Persze személyes véleményem szerint is visszataszító, amit csinálnak. Lehet ők ezt egyfajta bóknak szánják, de a legtöbben nem így éljük meg, nem becsukott szemmel kínosan próbálunk elsietni onnan. Az egyik ottani kommentelő azt írta,hogy szerinte ők lennének a legjobban meglepve, ha egy nő a beszólogatásukra visszafordulna és nyíltan felkínálná magát. Tehát nyilván nem társkeresési céllal megy a bunkó fütyülgetés, "hú de jó segged van cica" beszólások és társaik :D

2017. jún. 4. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Házas pasik,sajna :((
2017. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Válasszuk már ketté a dolgokat, mert itt keverednek


- a melósok és hasonló férfi csoportok primitív, bunkó beszólásaival nem foglalkoznék, férfiként is szánalmasnak találom.


- 35+ egyedül álló férfiként miért ne nézhetnék meg egy csinos fiatal nőt. Van közöttünk 15 év különbség? Igen, és pontosan tudom, hogy nem lesz közöttünk semmi (bár 12 év különbséggel már volt párom), nem nyomulok, nem szólok be, csak megnézem. Nem félek egy nő szemébe nézni, nem megbámulom, mi ebben a rossz.


És persze, hogy azért teszem, mert fiatal, mert vonzó, hiszen hiába fontos nekem a jelleme, a buszon szemben ülő lányról semmit nem tudok, a jellem akkor számítana, ha randira akarnám hívni, amit a korkülönbség miatt nem teszek.

2017. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, igazából nem érdekel, hogy miért néznek meg, a bőrszínem a legfeltűnőbb, és akár tetszem, akár nem, ez visszataszító jelenség.

8-as válaszoló, igazad van, ebben nincs rossz, hidd el, érezzük és értékeljük, hogy van különbség a kettő között, hogy milyen ha csak tetszel valakinek külsőre, kisugárzásra, vagy egy szexuális tárgy vagy csak.

2017. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!