Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig arra kér hogy masszíroz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig arra kér hogy masszírozzam a kezét, tenyerét, talpát, fejét, hátát. Már unom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24/F, 23/N.

Együtt lakunk, tehát nincs menekvésem se..szóval:

Mostanában elég sokszor fáj a feje. Mostanában, hát úgy lassan egy hónapja. Mindig arra kér hogy két oldalt a halántékát két-három ujjal nyomkodjam, körkörösen masszírozzam, meg ma a homlokát is mondta..először.

Egyszerűen kiakaszt vele, mindig csak nyomkodni kell Őt..ezt úgy mondom hogy szereti ha nyomkodja valaki a tenyerét, talpát..vagy mert fáj neki (a semmitől, alig áll talpon, nem dolgozik...én állok egésznap a munkában)..vagy csak mert jól esik neki.

Tehát, tenyerét, talpát, fejét kell nyomkodni...hátát vagy nyomkodni vagy masszírozni, vagy vakargatni. Sokszor vakargattam a hátát, addig akarja még véres nem lesz..sőt még utána is, mert mind mondja hogy jobban nyomjam rá, és folytassam..vagy körömmel vagy egy sün kinézetű kis gumilabdával szoktam vakargatni, az mégsem fáj..meg el sem kopik a körmöm.

De higyjétek el meguntam, mindig csak vakargass, nyomkodj, fenetudja. Én nem szoktam rá kérni, pedig egésznap fizikai munkát végzek, és talpon is állok. Ő pedig nem dolgozik, és egésznap szinte semmit sem csinál itthon..de ő fáradt, meg fáj a tenyere, talpa, keze, lába, gerince..mindene..csak hogy elérje azt hogy nyomkodjam.


Most komolyan, képzeld el hogy hazajössz egy jó fárasztó nap után, és nyafog neked a párod hogy nyomkodd meg vakargasd a hátát. És nem egy-két percig, hanem addig még Ő élvezi.

Lenne kedved hozzá ?

Mikor még te vagy fáradt, állj neki és te nyomkodd..nagyon jó.

Vélemény ?


Leordíthattok nyugodtan, higyjétek el hogy nagyon sokszor vakargattam de már unom. Ha épp picit lepihenek, és látja hogy nem csinálok semmit vagy ha csinálok is de mondjuk nem valami nagy/fontos dolgot akkor simán megkér rá..én pedig mire bármit is tudnék mondani, azzal jön hogy jó akkor nem muszáj. Lelkiterror, hogy bűntudatot keltsen bennem.


2017. jún. 11. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a masszírozás híve, az egy munka. Nekem van egy masszőrnénim, aki remekül helyretesz.

Én biztos nem csinálnám.

2017. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Micsoda problémák!!! :O :D Aztamindenségit neki!!! Kicsit kényeztetni kell a párod, akit elvileg szeretsz? ÓÓÓÓ mily szörnyűséges sanyarúúú sors!! Nagyééég! :D Remélem ez a szörnyű időszak az életedben nagyon hamar le fog zárulni, mert a végén még tökreteszi az életed. :D :D
2017. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
végy egy masszíroz gépet
2017. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki a balhét. Mivel egyből sértődik, ha nem szeretnéd vakargatni, verd ki a balhét, és tedd rendbe a dolgot. Meg húzzon el dolgozni, mert téged ez láthatóan rohadtul zavar (jogosan).
2017. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen együtt érzek a kérdezővel az exem is ilyen volt. Meg se lepődnék ha ő lenne az. És velem is ezt a terrort csinálta. Ha meg én kértem meg rá akkor 2 percig se csinálta. Erre az lenne a megoldás ha nemet mondasz.
2017. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Járjon masszőrhöz, én sem csinálnám.
2017. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Közöld vele, hogy most ő jön?
2017. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló:

Ne magyarázz, látod a többinek sem tetszene, ha ilyen barátnője lenne...és Ők sem csinálnák amit szeretne. Valószínüleg Te is olyan vagy mint a kérdésemben leírt személy..avagy a barátnőm.


#7 válaszoló:

Hiába közlöm, sokáig nem csinálná..sőt puffogva, nehezen, bűntudatkeltően, kedvetlenül állna neki..és egy-két percel később abba is hagyná mert Ő vagy megunta, vagy elfáradt..vagy pedig most megint én következem..

2017. jún. 11. 20:31
 9/14 A kérdező kommentje:
A többinek meg köszönöm a válaszaitokat! A második hozzászóló kivételével, mindenkinek nyomtam egy zöld kezet!
2017. jún. 11. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se tudnám sokáig csinálni, mert fárasztó. Voltam masszőrnél, csontkovácsnál. Nem könnyű. Mondjuk, ha hason fekszik, közbe betenném neki, hogy nekem is jó legyen kicsit. Keressél valami jó pózt.
2017. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!