Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, vagyis már nem sokáig.

Nem szeretem már a párom, nem érzem jól magam vele elég régóta.

Ezt ő is tudja, azt is ha találkozunk személyesen akkor szakítás lesz belőle.

Pár hete beszélek egy másik fiúval és nem tudom mi van benne, de nagyon megkedveltem.

Ugyanakkor szàmomra gáz lenne, egyből szakítás után mással találkozgatni,kavarni.

És a srácnak is meglenne gondolom a véleménye rólam.

Ilyenkor mi a helyes döntés?

Valaki volt már ilyen helyzetben?

21L


2017. jún. 14. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minek húzzátok ? utána meg kit érdekel a véleménye? érezd jól magad... nem értem .. s ne aggódj neki is megvannak a saját útjai..
2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Pár hete beszélek egy másik fiúval" khmm de már most kavarsz.....


Amúgy tökmindegy, a lényeg hogy a mostanit lezárd aztán azt csinálsz amit akarsz, az meg hogy a fiú mit gondol....huszon évesek vagytok, valószínűleg nem ő lesz életed párja...

2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi olyan nem volt a beszélgetéseinkben és mindkét fél tud a másikról, így nem gondolnám hogy kavarás lenne.
2017. jún. 14. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:

... Lehetséges jelölt akivel most beszélgetsz, nem? Erről szól a kérdésed, ezzel a tudattal beszélgetsz vele. Tehát kavarsz.

Tud a másikról, oké. Így tud? Hozzáfűzted ezt a kis lényegtelen infót, hogy úgy beszélgetsz vele, mint potenciális következővel?


Zárd le a fenébe végre, azután isten veled.

2017. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatomat nagyon gyorsan lezárnám,inkább most mint később.Felesleges időpocsékolás amit csinálsz a jelenlegi pároddal.

A másik fickóval pedig,ha szimpatikus és kedveled akkor nyugodtan vágj bele.

Ki a francot érdekel,hogy mások mit szólnak?A te életed nem?

Sz@ rj mindenki véleményére és csináld azt amit te szeretnél.


Hajrá!

2017. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én találkozót kérnék tőle, tegnapra kb., és szakítanék.


Aztán már azzal kavarok, akivel akarok.

2017. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!