Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha 36 évesen is még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 36 évesen is még a house-Coronita zenei vonal vonz?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki,nem nőttem ki ebből.A legelső számtól ami ez volt : [link] , még anno, eljutottam idáig : [link] .Furcsán néznek már rám,mert a hozzám hasonló korúak vagy valami dedós zenét szeretnek,mert van gyerekük,vagy valami nagyon retrot.Létezik olyan 40-es férfi aki szereti a house-t ? És még nem szívta teljesen szét az agyát ? :)
2017. jún. 14. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Coronita az nem valami túlhájpolt alkoholfajta?


Amúgy én 25 évesen se tudom mi ez, ezért nem gáz. Gondolom rétegzene.

2017. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Coronita az nem valami túlhájpolt alkoholfajta?" - Az is, meg a budapesti és környékbeli alja suttyók és drogosok gyűjtőhelye volt, amíg "sajnos" be nem zárták :)
2017. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoktasd magad deep-re. Abbol sok igényes és kulturàlt van.
2017. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég alja színvonal...
2017. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!