Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi áll jobban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi áll jobban egy fényképen (fiúnak)?

Figyelt kérdés
Ha mosolyog, ha csábosan vagy ha keményen néz egy fiú?
2010. máj. 18. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
pózolj karddal köcsög
2010. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
pózolj kakassal
2010. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDD


57%-os ne csináld már, sírok a válaszaidtól :DDDDDDDDDDDD

2010. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként hogy lehet keményen nézni? Utoljára a három jóbarát és jerryben volt, hogy "Nézz keményen Frank", amikor modellnek jelentkeznek, de basszus, ez a Jetixen volt, nehogymár te is el akard sajátítani :D:D
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
pózolj f*sszal xD
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

hát de h lehet ilyet kérdezni, könyörgöm??


alapból minek kell hülye fejekkel fotózkodni, én már ezt nem értem, de ha már kell, akkor nem igaz h annyi egyéniség sem szorult bele, h kiválassza a keménynézéses képet, mert ott előnyösebben domborodik a gatyája meg látszik az izomtrikó alatt az elb@szot tetkója


falnak megyek az ilyen kis töketlen b*ziktól, bocs

2010. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Én baromi jót röhögök a válaszaidon :DDDD Minden kérdésnél :DDDD


http://www.youtube.com/watch?v=9ffnRoEph2A

2010. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát elsősorban az a céljuk :D


de ha értelmes a kérdés, akkor megpróbálok azért segíteni(szellemi színvonalamhoz mérten)

2010. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként még mindig ezen a kemény nézésen filózok, hogy lehet az?
2010. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

XD napisz..os kö...g :D. Csak, hogy tudd felpontoztam a valaszod, mert megnevettetett (kivéve azt amelyikben leb....tál). Én mosolyogni szoktam, de mivel hasonlóval sehol nem találkoztam, rákérdeztem.

Csak egy általános példa, a szinészek és az énekesek is "keményen" néznek fotózásokon, akkor csak van benne valami.(Vagy nem? Jobban tudnám ha normális válaszokat kaptam volna :) )

2010. máj. 18. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!