Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek hogy nők/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek hogy nők/férfiak vagytok? Cserélnétek a másik nemmel?

Figyelt kérdés

Szóval örültök annak hogy nőnek/férfinak születtetek? Milyen előnyöket hátrányokat tudtok mondani ezzel kapcsolatban?

Ilyenekre gondolok, hogy nőkènt könnyebb eltartatni magad, könnyebb javítani a külsőn kis sminkkel, hajfestéssel míg a fèrfiaknak keményen kell edzeni hogy jòl nézzenek ki. Szülni is nekik kell, bár az lehet jò ès rossz is. A fèrfiak pedig erősebbek így nekik kell cipekedni de nem kell segîtséget kèrni pl. arrèbb tolni a hűtőt vagy ilyesmi. Nem kell fèlniük hogy megerőszakolják őket, ellenben tőlük jobban függ hogy jó-e a szex ugye a mèret, erekció megtartása, korai magömlès miatt is nekik kell aggódniuk, a nőknek elèg szèttenni a lábukat. Meg elvileg a nőknek könnyebb ismerkedni mint a fèrfiaknak.

Ti milyen hasonló dolgokat tudtok mondani a saját nemetekkel kapcsolatban?



2017. jún. 16. 19:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%

Jézus, mennyi közhely...

Amúgy szeretek nő lenni, de nem azokért, amiket leírtál! :D

2017. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

Örülök, hogy férfi vagyok.


Ezer megy egy dologért mennyire ünnepeltem már, hogy férfinak születtem :D


1. Nem kell sorba állni folyton a wc-nél valami koncertnél vagy ilyenek. Állva pisilek a szabadban. A férfiaknak még közösség építő is :D Emlékszem, amikor osztály kiránduláson a 15 fiú egyszerre ment el az útszélére, a lányok meg sorban álltak a benzinkúton, ahol gusztustalan volt amúgy a wc.


2. Nem menstruálok minden hónapban évtizedeken keresztül.


3. Nem kell kipréselnem a péniszemen keresztül egy kb 3-4 kg-s csecsemőt.


4. Nem élhetem meg a kismamáknak kijáró rosszul létet.


5. (Tudom, hogy anyának lenni rohadt nehéz, ezért besegítek amiben tudok, de) Végső soron, nem nekem kell az anyjának lenni a gyereknek, ami rohadt nagy meló! Apának lenni is király lehet. Elég nekem az.


6. BÁLOK! Uramatyám. Mennyire szeretek táncolni, és (társastáncokat) úgy sajnálom azokat a lányokat, akik egy bál során végig csak ülnek és nézik, ahogy mások táncolnak, mert nekik "gáz" felkérni egy fiút. Hát hatalmas királyság, hogy én végig táncolhatok egy bálon, és én választom ki, hogy melyik lánnyal táncolok, és felkérhetem. Még én vagyok a menő, ha felkérem, mert "van bátorságom". Persze a petrezselyem árulása főleg a ducibb, csúnyább lányokra vonatkozik, de egy csúnyább srác is felkérhet egy rakás csajt és ritka, hogy elutasítják (én se vagyok világ szépe!). Szóval ezért is hálát adok.


7. A kezdeményezés joga. Ha tetszik egy lány, akkor simán oda mehetek, hogy "Hello, mi a helyzet? nem tom, fiú vagyok, ezért kezdeményezhetek, és nem néz hülyének a társadalom, és nem megalázó, mert ez a dolgom! Tök király nem? :D Szeretek fiúnak lenni! Te szeretsz lány lenni? "

Szóval királyság szerintem.


8. Nem vonzódom a férfiakhoz, de a nők megörjítenek annyira szépek. Mázli, hogy pasi vagyok.


9. Ha megöregszem én ugyanolyan csúnya maradok, mint most vagyok, de ha egy nő öregszik meg, akkor még csúnyább lesz!


10. Ha sok pénzem lenne, akkor egy csomó jó nőm lehetne, akik belül üresek, de kívül szépek! (királyság)


Most így hirtelen ennyi. Ebből csak a fele olyan, ami nem éppen bullshit, de azok komolyak. Főleg a bálos!!

2017. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%

Ha számításba veszem a női nem 4 csodáját, akkor imádok férfi lenni:


1: nedvesnek lenni fürdés nélkül

2: vérezni sérülés nélkül

3: tejet adni, fű evés nélkül

4: hulyeséget beszélni kérdezés nélkül.


Régi poén, de máig él. 😂

2017. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Uramisten de fájdalmas volt olvasni ezt a gondolat menetet... Én férfi akarok lenni, és semmi előnyét nem látom a női oldalamnak, férfiként mérföldekkel sikeresebb lehetnék gyakorlatilag minden téren, annyira nincs konkurencia. Minden, amit nőként megteszek a külső belső tulajdonságaimért és ezáltal biztosít egy középszerű szintet, férfiként kb félisten kategóriába emelne... Mert egész egyszerűen férfias dolgokban vagyok jó (sport, karrier, határozottság, stb) de pechemre egy pinával születtem és nem tudok vele mit kezdeni.
2017. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Ohh, 4-es, én is elmondhatom ugyanezt.
2017. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Eltartatni magam??? A férfinak kell cipekedni? Elég szétteni a lábunkat????


Félelmetesen sötét középkor!!!!

2017. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

#3 A reád vonatkozót kihagytad:


- Parasztnak lenni ész nélkül!

2017. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lazy Lover ***** válasza:
44%
igen alacsony nőnek sokkal jobb lenne élni mint alacsony férfiként
2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Egy értelmes nő mindent el tud érni amit csak akar nem kell hozzá férfiaktól segítség .

Még csak szépnek sem kell lenni és öreg is lehet egy nő akkor is sugárzó és boldog ha olyan a mentalitása.


Illetve még annyi,hogy a normális nőket tisztelik a férfiak is,csak a nagyon retardáltakkal volt életem során vitám,de még velük is szót értettem.

Örülök,hogy nő vagyok.

2017. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%

Utálom,hogy férfinak születtem ebbe a világba...Emiatt nem lehetek boldog soha életemben igazán,mert nem lehet soha párkapcsolatom,gyerekem,családom stb...

A nőknek legalább lehet,és még válogathatnak is...

Annyi mindent megtenni érte,hogy egyáltalán randira egyetlen egy nő eljöjjön velem,szerintem soha senki nem tett magáért,és még így sem jött össze soha.Ezért adtam fel az egészet már,unott pofákat meg megalázásokat kapni kinek van kedve...

A nőknek minden könnyebb,munkahelyen is könnyen bárkivel beszélgethetnek,kedvesek velük,ki van nyalva a seggük.Férfiként alig köszön valaki,és nem is nagyon érdekel senkit mit csinálok.

Naphosszat lehetne sorolni,mennyivel jobb nőnek lenni...

Bármikor cserélnék szívesen.

25/F

2017. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!