Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne rejtett kamerát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne rejtett kamerát elhelyezni a szeretőm lakásában, hogy megtudjam rajtam kívül dug-e mást?

Figyelt kérdés
Megígértettem vele, hogy közli ha mással is szexelt, csókolózott rajtam kívül. Ő sem akarja, hogy rajta kívül mással is kavarjak. Mivel tudom, hogy 'csak' erős szimpátiát (és persze vonzalmat) érez irántam, ezért vannak kétségeim, hogy na akkor mi tartaná vissza. Ő viszont azt mondja, nem volt mással semmi. Megérné így megbizonyosodnom? Ti megcsinálnátok, csajok? Mivel én már picivel többet érzek, ezért próbáltam már ennek vele véget vetni, de vissza'magyarázta' magát. Ha így lebukna, az kis csalódás lenne a számomra és segítene végleg lezárnom és véget vetni.

2017. jún. 18. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eredménye annak, hogy nincs már Taigetosz.
2017. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tessék?
2017. jún. 18. 14:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudtam, hogy nő tette fel ezt a kérdést is. :D

Szerintem hagyd ezekeket a zseniális gondolatokat. Tudod, ha ő rájön arra, hogy kamerát szereltél fel a lakásába és bíróságra viszi az ügyet, még sittre is vághatnak.

Ha szexel valaki mással és te ezt a fejéhez vágod majd ő megkérdezi "és honnan tudod, hogy mikor, kivel voltam együtt" akkor mit mondasz? Kamerával figyellek mert elmebeteg vagyok? (ezt az utolsó részt gondolom kihagynád)

2017. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt meg, nincs közöttötek szexen kívüli kapcsolat, nincs jogotok beleszólni a másik szabadságába.
2017. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hmm..nem tudom..nehéz döntés.
2017. jún. 18. 14:50
 6/18 A kérdező kommentje:
4: jaja..viszont szabályai egy szexkapcsolatnak is vannak. Én pedig ezr kértem. Már csak a nemi betegségek elkerülése végett is van jogom tudni, hogy rajtam kívül még mártja-e valakibe. Ebbe is bele lehet gondolni, aki azt szajkózza hogy szexkapcsolatban kuska van, ez nem teljesen így megy.
2017. jún. 18. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Es ha csak hallgatóznal a lakas elott egyik nap? Igy nem lehet lebukni. Vagy csak hangfelveteles cuccot szerelj be.
2017. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hmm..hallgatózni nem fogok :D Amúgy is messze lakom, egy másik városban. Oly gyakran nem tudnék oda menni csak úgy random.
2017. jún. 18. 14:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Köss egy csomót a farkára és, ha a következő alkalommal ki van bogozva akkor mással is volt.


Minek neked szexkapcsolat, ha nem tudod viselni a járulékos dolgait?

2017. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: te egy ökör vagy. Nem értesz semmit.
2017. jún. 18. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!