Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy hete volt a szülinapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hete volt a szülinapom, és a barátom még mindig nem köszöntött fel. Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Egy hete volt a szülinapom, amikor amúgy nála voltam pot és nála is aludtam. Nem köszöntött fel. Gondoltam oké, elfelejtette, végülis előfordul az ilyen.. De azért persze nem esett jól. De azt gondoltam majd eszébe jut és akkor majd utólag. De még mindig semmi.


Igazából nem szoktam nagy ügyet csinálni a szülinapokból, nem érdekel túlzottan, nem vártam volna nagy ajándékra vagy ilyesmi. De azért jól esett volna, ha legalább annyit mond, hogy boldog szülinapot. Meg esetleg ad egy kis csokit vagy ilyesmi.


2017. jún. 18. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem tartja szamon az unnepeket, de azert illett volna tenyleg. Mondd neki h szuleidtol mit kaptal szulinapodra, kivancsi vagyok erre nit szolna.
2017. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz...én biztos szóvá tenném, mert nagyon csalódott lennék. Mi a párommal heteket készülünk egymás szülinapjára, alíg várjuk, hogy megünnepeljük, szerintem ez lenne a normális, nem az, hogy hozzádvág egy személytelen csokit, vagy ráadásul el is felejti :(
2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul esne az biztos. Én megkérdezném, hogy nem felejtett e el valamit.
2017. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!