Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok késve? Már kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok késve? Már kevés esély arra, hogy olyan legyek mint mások?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, elég magányos, és magamnak való, sokszor tetszett már fiú, de soha nem jött össze senkivel sem , pontosan a félénkségem miatt, hogy nem tudom, hogyan vegyem ha közelítenek, vagy, hogy kellene felengednem?

Attól félek, hogy egyrészt már elkéstem, mert a szerelem első időszakának, már valahol a kamasz éveimbe kellett volna elkezdődnie, ugyanakkor még most sem vagyok képes elhinni, hogy tetszek valakinek, vagy hogy valaki lebontja körülöttem majd a falat, és ezt úgy várom, mintha más feladata lenne, miközben mindenki akinek ha tetszenék is, tovább áll, mert látja, mennyire fagyos vagyok, mennyire nem könnyű megkörnyékezni.

Ezen már csak szakember segíthet?


2017. jún. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
miért akarsz egy ugyan olyan klón lenni mint mások. Sablonemberből van elég, legyél egyedi inkább.
2017. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hozzá szakember, de kellenének a pozitív visszajelzések férfiaktól, szerintem. Nekem legalábbis az segített. Felöltöztem csinosabban, elmentem bulizni és hagytam, hogy bókoljanak.
2017. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy nő kb 35 éves koráig válogathat elég rendesen, szóval nem vagy elkésve.


Talán nem kéne fagyoskodni, játszani a jégkirálynőt, mert ez nem a félénkséggel jár együtt. Ez két különböző dolog. Ha egy nő fagyos, és jégkirálynőzik, meg játssza a nehezen megközelíthetőt, én is tovább állok, mert a beteg logikámnak ez azt sugallja, hogy nem tetszem...

2017. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha más lennél, azt a mást nem fogadnád el. Magaddal próbálj kibékülni, hogy lásd úgy megy-e.Szerintem fog az menni.

30/f

2017. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy mi a baj, szóval látod saját magad is. Emiatt szerintem szakemberre nincs szükség.


"hogyan vegyem ha közelítenek, vagy, hogy kellene felengednem?"


Ahogy jónak érzed: ha valakire mosolyogsz, keresed a társaságát, beszélgetsz vele az már elsőre elég, mármint közelítés címszó alatt. Ugyanígy, ha szeretnéd hogy valaki közelítsen hasonlóan kell viselkedni, mert ezzel tudod bátorítani.

A többi meg adódni fog, ne stresszeld magadat. Ahogy egyre jobb viszonyban vagy az adott illetővel, annál egyszerűbbek lesznek ezek a kérdések.


31F

2017. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi én is 21 voltam mikor összekerültem első barátnőmmel. Nem vagy elkésve semmivel. Én is túl görcsös vagyok, nehezen oldódom fel. Ehez hozzájön még hogy férfi vagyok, és a nők nem igazán szoktak kezdeményezni, szóval elég nehéz dolgom van :)

Most itt vagyok 35 évesen ismét szingli, és baromira nem tudom mi legyen:)

Egyébként próbálom fokozatosan bontani azt a falat, és azt hiszem jól haladok vele, lehet mire 40 leszek fogok tudni ismerkedni :)


Egyébként amit tanácsolok, hogy próbálj a dolog mögé nézni, miért lehet ez? miért gondolod így?


Én például mindig azt hittem borzasztó csúnya vagyok(amit ma már tudom hogy nem így van) ,és ez gátolt. Aztán rájöttem hogy nem is ezen múlik a dolog.... Mármint nem a kinézeten, hanem a kisugárzáson, a belsőn. Jó persze ha valaki bányarém akkor azért nehéz a dolog:)

Na szóval például nálam is volt olyan többször is, hogy egy lánnyal olyan jól elbeszélgettem, aki kinézetre nem is tettszett, hogy el kezdtem vonzódni hozzá.

Nők ezt sokszor szokták mondani hogy velük is így van, nem hittem el amíg nem tapasztaltam, férfi szemmel.


Ha valaki kezdeményez, ne utasítsd el, beszélgessetek. Ne abból indulj ki hogy összejöttök e majd vagy sem. Fogd fel úgy hogy téglánként bontod le azt a falat, most épp azáltal hogy ezzel a sráccal beszélgetsz. Aztán majd jön aminek jönnie kell.


Csak megjegyzem nem egy lány akit itt ismertem meg, és hasonlóan önbizalomhiányos (volt), ma már partnerrel rendelkezik :)

Semmi sem lehetetlen!

2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=bE9WR_kc-1E


Én most úgy felolvasztanám jég szívedet!

2017. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. De haljak meg úgy, hogy egyedi voltam, de megbolondultam a magányba?


2. Na de ha erre nem lehet rávenni? Ez teljesen kizárt?


3. Teljesen érthető! Valahogy más férfiak is így lehetnek vele.


4. Úgy érzem valóban az a baj, hogy semmi sem jó, a hajam, az alakom, minden ami rajtam van, zavar hogy olyan.


5. Az első mondatod, később kiderül, miért nem olyan egyszerű még sem.

Nem szeretek másokra mosolyogni, arra sem nézek rá aki tetszik.


6. A te válaszod nagyon hasznos lesz olyan szempontból, hogy remélem sokat segít, a végén leírom mire gondolok.


7. oh:D


Szóval, én csak egy segítő vagyok egy ilyen lány életében, vagyis próbálnék segíteni, de hogyan tudnék, ha én előbb észreveszem mint ő maga? Tehát a történet nem rólam szól, azért volt egyszerűbb így válaszolnom, mert nagyon jól ismerem a leányzót, és tudom mit, hogyan érez, és mikor hogyan viselkedik, ha átnézem miket írtatok, és arra válaszolnom kell az ő meglátásával .

Az a baj, hogy pl ő még be sem látta, ott kezdődik a gond, hogy neki ez így kényelmes, és ő haláli nyugodtsággal válaszolja az aggodalmamra azt, hogy 'nem baj, még ráérek'. 5 -6 éve jön ez az elutasító válasz, hogy ő bár rosszul érzi magát így, de kifelé mégis erősnek láttatja magát, csak, hogy ezt a félelmet le ne kelljen dobnia.

Szeretném neki elküldeni a válaszokat, segíteni neki, és ha semmi nem segít, hagyom, hogy az élete, az ő kialakított medrébe folyjon , nem egy ember van, aki meg van anélkül, hogy társas kapcsolata lenne, bár ebben az zavar, hogy már most ránéz egy duci lányra, vagy érdekesebb kinézetű emberekre, és megjegyzi, hogy 'még neki is bejött az élet', és mintha nem lenne tisztába vele, hogy neki miért nem sikerül az ami másnak? Pedig ott van előtte, érezhető rajta, egyszerűen csak nem dobja le, pedig egy csak egy plusz felesleges súly.

2017. jún. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!