Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem új, Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem új, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, a történetem. Párkapcsolatban élek, de nemrégiben dolgoztam egy nőnél (van neki gyereke is, de a férjétől elvált). Végeztem a melóval, kifizetett, másnap felhívott, hogy elmegyek e vele fagyizni, gondoltam milyen rendes, persze elmentem. Nem mondom, hogy nem mert jól éreztük magunkat, meg nagyon is jót beszélgettünk. Valahogy mindíg úgy jött ki a lépés, hogy találkoztunk, és beszélgettünk. Végül eljutottunk odáig, hogy megfogta a kezem, és éreztem, hogy annyira kellemes, és felhötlenül jó érzés tölt el. 11 éve élek kapcsolatban és ilyen nem történt hogy másiránt így érezzek. MIt tegyek?
2017. jún. 18. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Pótapucinak jó leszel neki.
2017. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy párkapcsolatban élsz vagy az az apró részlet feledésbe merült?
2017. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Milyen naiv néhány pasi. :D van munkád, pénzed. Neki gyereke van akinek kell egy pótapa, mert gyerekkel nagyon nehéz pasit fogni. Te meg besétálsz a csapdába, gyorsan csináltat veled is magának még egy gyereket, hogy meg is tudjon tartani. Gratulálok! :D


Mellesleg gusztustalan amit a pároddal tettél, SOHA nem megyek el olyannal fagyizni (sem), akit életemben egyszer láttam és dolgozni voltam nála.

Gusztustalan vagy és balek is.

2017. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó istennek mentél el fagyizni vele?
2017. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon a helyedben elgondolkodnék,mit kell helyretenni ebben az ominózus 11 éves kapcsolatban,ami miatt más csaj fogott meg így hirtelen.Ha kicsit sepregettél a saját házad táján,majd utána lehet gondolkodni,mi legyen a másik nővel.Addig nem fair,amit csináltok.
2017. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

miért hiszitek, hogy kizárólag csak pót apaként tekintene rá a nő?

nekem volt már 2 olyan barátnőm is, akiknek van gyerekük.

egyikük sem várta el azt, hogy az apa szerepet én vállaljam fel. sőt ki is jelentették még az elején, hogy a gyereknek van apja. és nem nekem kell ezt a szerepet betölteni.

nagyon ostoba általánosítás az ilyen felfogás.

attól hogy egy nő elvált és neveli a gyerekét, még ő is szeretne boldogságban leélni a hátralévő életét egy társsal.

ettől függetlenül előbb zárd le a jelenlegi kapcsolatod, vagy beszélgessetek el, mert az már biztos hogy ha ilyen könnyen elcsábítottak, akkor valami nagyon nem oké nálatok.

remélem a nő azért tisztában van azzal, hogy kapcsolatban vagy...

2017. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1. - szeretnem elmondsni, hogy nem egyik napról a másikra történt minfen.


2. - igrn tud róla, hogy van párom.

2017. jún. 19. 06:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mimndketten undorítóak vagytok.
2017. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D
2017. jún. 20. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj! Hiába mosolyogsz, szerintem a párod is találna magának hamar olyan pasit aki megbecsüli és szereti. Ezért gerictelen amit csinálsz, hogy talonban tartod ha esetleg az új nő nem jönne össze.


Azt felejted el, hogy addig minden szép és jó amíg nem élsz együtt valakivel (nyilván a legjobb oldalát mutatja), hiába gondolod hogy ismered a másikat, nem teljesen így van. Ha felrúgsz miatta egy kapcsolatot, lehet hogy a későbbiekben nagyon megbánod.


Mondjuk nekem eleve nem szimpi, hogy a nő akinél ott volt egy szerelő (vagy nem tudom mit csináltál) annyira tapad, hogy másnap elhívja fagyizni...

2017. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!