Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott manapság az olyan kapcsolat, ami egy tizenéves lány, valamint egy huszas, akár harmincas (vagy negyvenes:D) férfi között van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 18:18
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
37%
Barátnőm 18, én 32 vagyok. Soha senki nem nézett még ránk ferde szemmel.
2017. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

Barátnőm 17 éves. Bő fél éve együtt vagyunk, már elvettem a szüzességét pár hónapja.


23/f, egyetemista

Nem tudom ez elég korkülönbség-e.

2017. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%
Ezt úgy nevezik,hogy liliom tiprás,aminek a mértéke a férfi korának növekedésével együtt exponenciálisan nő.
2017. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
16%
nekem volt egy csajom akivel 1 hónapos kapcsolatom volt ö mondta hogy járt 2 hónapig egy 38 éves pailval nagyon nem imponált megnéztem a csókát és tiszta ősz volt mondom mi ez és nem volt utána a szemembe a lány már egy teljes értékű lány
2017. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igazabol valoszinu elegge szubjektiv, amit kerdeztem, mert egyenfuggo, hogy ki mennyire fogadja el. Csak igazabol sokkal jobban erzem magam ilyen sziruacioban, es kicsit felek a tarsadalmi normak miatt, hogy ki mit szolna ehhez, ha esetleg osszejonne valami.
2017. jún. 19. 18:25
 6/34 anonim ***** válasza:
15%

A 2. válaszoló vagyok. A szüleim is úgy jöttek össze, amikor anya 21, apa 29 éves volt.


Együtt vannak bő 25 éve, felneveltek 3 gyereket normálisan. Úgyhogy van jó példa a saját életemben. Ha majd 30-35 évesen családot akarok én is, azt bizti egy 20-25 éves nővel majd.

2017. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
4-es lehet neked meg már hajad se lesz 38 évesen :D
2017. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező... sokunknak az a baja, hogy inkább a társadalmi normáknak akar megfelelni, mintsem a saját boldogságának...


Tedd azt ami NEKED JÓ, nem ami mások szerint jó... Sz.ard le a társadalmi normákat, nem az 1800-as években élünk !!!


Nekem volt barátnőm, aki 17 évvel volt fiatalabb, közösen le se sz.artuk ki mit szól, míg mi boldogak voltunk együtt...

2017. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Amúgy 8-10 év simán elfogadott és régen is kb. így ment a dolog. Nálunk a családban szüleimnél is 8 év volt a különbség, papáméknál is és érdekes mindkét oldalon, tehát nálunk ez a 8-as valami varázs szám lehet, mert nekem is volt már 8 évvel fiatalabb barátnőm és egész véletlen , igaz családot én nem alapítottam vele.
2017. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

Ha Andy V. és P. Tímea kapcsolata elfogadott akkor másoké is szerintem.

Liliomtiprás: lövésed sincs mi az

2017. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!