Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a pasi?

Figyelt kérdés
Az agyam eldobom mostmár tőle..2 éve ismerem,bátyját ismerem régóta egyszer kavartam is a bátyával..de ez már rég volt,aztán megismerkedtem vele és a bátyját meg pont lesz__tam mit gondol rólam...és voltam fent nála amiről bátyja nemtud...de nem volt semmi csak smároltunk le akart fektetni de en okosabb vaxok annal hovy szettegyem neki futtyszora..,utána megtudtam hogy exével egy hete mentek külön...bosszúbol excsaja tesojaval elkezdtem kavarni,de az is kapcsolatban volt,aztan ez a sz_t mind kkderult,es en lettem mindenki szemeben a sz-r és utána a srác kiment külföldre,,,egyszet beittak és a haverjaival irogatott nekem hogy kepet kernek meg hasonlok,es a vegen meg elnezest sem kert erte mikor kijozanodtak..,azota letiltotam es most nemreg feloldottam,elkezdett megint irogatni,es ma osszevesztem vele,irtam neki hogy remelem nincs itthon erre irja:hogy mi kozom van hozza?szalljak le a foldre,mert mi az hogy remelem,meg hogy inkabb ne is beszeljunk szia...meg neki Lk feljebb..
2017. jún. 19. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a hibakert telom sz-r
2017. jún. 19. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kavarsz összevissza,meg bosszúból...ne csodálkozz,ha ribinek néznek.

Mit akar tőled ?

Megakart dugni,nem jött össze,most pipa.

Ennyi.

2017. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az, hogy tőled ez a pasi mit akar, hanem, hogy úgy általában egy pasi mit akar.

Bár szerintem ez valami kamu.

2017. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy kamu. Mit is mondhatnék?!nőj fel, tanulj meg írni és ha elfogadsz egy tanácsot: soha ne állj bosszút mert az csak alacsony jellemedet még alacsonyabbá formálja. Ne kavarj mindenkivel!
2017. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"de en okosabb vaxok"


A történeted alapján az egyetlen, ami megállapítható, hogy nem vagy. Határozottan nem.

2017. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!