Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó nőből van több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó nőből van több vagy jó pasibòl?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal több szép lány van mint helyes pasi. Lehet ez az oka amiért a férfiak nehezebben találnak párt.

Szerintetek melyikből van több?



2017. jún. 19. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azokból akik hülye kérdéseket tesznek fel
2017. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Arról messze földön elhíresültünk, mi magyarok, hogy nálunk rengeteg szép nő van, de olyat még nem hallottam, hogy ugyanez a pasik terén is igaz lenne, mármint a jóképűséget tekintve.
2017. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áder Jánosból.
2017. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be a trollkodoást kettes!
2017. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, a férfiak azért találnak nehezebben párt, mert a kulturális minták azt diktálják, h a nő az etalon, még 0 sporttal, 65 kgsan is, a férfi meg dögöljön meg, hajtson, virítsa a slusszkulcsot, a pénztárcát, a bicepszet, vagy valamit, h egálba kerüljön a nővel. A férfiak küzdenek meg a nőstényekért, ők pedig csak választanak, mindig a férfinak kell teperni, állatias egy világ, még mindig.
2017. jún. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ha azt a logikát vesszük alapul, h a férfiak kevésbé találnak párt, annak pont azt kell eredményeznie, h jobban néznek ki a férfiak, mivel a csúnyábbak egyedül maradnak és nem örökítik tovább a génjeiket, de már egy átlagossal is előfordulhat ez, a szebb férfiak meg akár kaphatnak közepes csajt is, vagy az átlagos csúnyát és hasonlók. A csúnya nő talán még mindig kelendőbb, mert nála van a szexualitás szent grálja. Mondjuk sokszor nem kinézet alapján választanak, de ebbe az irányba már ne menjünk el.


Amúgy szerintem kb. egyenlő. Van aki azt mondta, h több a helyes pasi, én férfiként inkább azt látom, h több a helyes csaj... nem tudom. Nagyjából tényleg egyelő, mert 15 férfiból, mondjuk egy társaságban kb. 3-4 jobb képű simán van, de nőknél se jobb ez az arány, ahány osztályba jártam nem találtam azért sehol 5nél több jó csajt 15-20ból. Meg hát attól is függ mit hívunk szépnek :D. Meg hova terjeszted ki, Magyarországra, esetleg egész világ, egy olyan népesség, ahol kb. ugyanannyi férfi vagy nő van (mert nyilván ahol jelentősen több van egyikből, akkor csak a százalékos arányokon lehet releváns képet kapni).


Na, mindegy, nyilván megválaszolhatatlan a kérdés, mert felmérhetetlen adattal dolgozunk és az egész szubjektív. Még azt se lehet megválaszolni, h több kövér nő vagy pasi van, pedig ott csak rá kéne őket állítani a mérlegre, vagy inkább testzsír százalékot kéne mérni xd. Amúgy szerintem kövérből több van nő, pont az első példám miatt, bár a pasik meg jobban szeretnek enni, szóval f***sz se tudja


Hogyha mindenképp tippelni kéne, akkor kijátszanám úgy a játékszabályokat, h úgy tudom az egész világon több férfi születik, de ha nem ott akkor Magyarországon biztosan, viszont idősebb korba a nők vannak többségbe... és mivel a kor sokkal nagyobbat szoroz, főleg ez az életminőség mellett, amit az emberek 80%a él, mint maga az, h milyen az arckaraktered, így én azt mondanám több a helyes pasi. És tényleg ált. manapság már azt látni, h sok fiatal srác sportos, jó nem sok, de néha meglepő, ahhoz képest, h az egész emberiség mennyire lusta, na, a lányoknál semmi eltérés nincs, ott pont ugyanannyira találsz sportos csajt, mint a komplett emberiségben, sőt... Örülj annak, ha valamelyik nincs elhízva, vagy nem csontsovány, de izom már egyiken sincs egy deka se kb. :D Pedig a sportos csajoknál nincs szebb.

2017. jún. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!