Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, akivel csúnyán elbánt a volt férje, barátja?

Figyelt kérdés
10év és már nem kellettem.Amit szerettem volna vele elérni,neki nem volt fontos v nem volt elég pénzünk.Most mással megvalósítja ezeket és tudja h ezzel még jobban megforgatja bennem a kést.És örül h szenvedek,fáj nekem.
2017. jún. 19. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bennem is forgatták már a kést, ráadásul akkor amikor a legjobban szerettem. Fájt, de felébredtem csipkerózsika álmából és kerestem olyat aki nem altat.
2017. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elenyésző azon emberek száma, akiket még nem ért hasonló csalódás vagy fájdalom. A jó hír az, hogy bár idő kell hozzá, bizony fel lehet belőle állni és még te is simán lehetsz boldog mással, ha megadod magadnak az esélyt. Az exeddel pedig szakíts meg minden kapcsolatot, ne add meg neki azt az örömet, hogy azon élvezkedjen, ahogy te szenvedsz.
2017. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!