Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha meg akar ismerni egy férfi, aki annyira bejön, hogy ránézni se merek, de van párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy mi célból akar megismerni. Elég kevés velünk egykorú van a cégnél, lehet hogy csak barátkozni akar. Mondjuk én azt, hallottam, hogy bejövök neki, de ez lehet pletyka is. Az a baj hogy nekem ő AZ ÁLOMPASI. Tényleg az a férfi, akiről kamaszkoromba álmodoztam, hogy eljön értem fehér lovon és elvágtatunk a naplementében stb. stb.. Nem az a tipikus 10/10, akit minden nő meg akarna kapni. Inkább csak számomra az, még a hibáit is tökéletesnek látom. Nem tudom mit csináljak. Ha csak meglátom kimelegszem, még beszélni is elfelejtek. Úgy érzem magam, mint valami szerelmes kis kamasz. De közben meg ott a párom, akit szeretek.

22/N


2017. jún. 20. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

''Ha csak meglátom kimelegszem, még beszélni is elfelejtek. Úgy érzem magam, mint valami szerelmes kis kamasz. De közben meg ott a párom, akit szeretek. ''


Mi a f(a)sz?

2017. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
A parod nem szereted. Csak kényelmes. De jobb hazudni, mint ezt belátni. Szégyeld magad! :( N33
2017. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem nehéz megoldani.

Van párkapcsolatod úgyhogy elkerülöd/elutasítod az álompasit.

Ha viszont egy kamaszkori képzelgés miatt mégis az álompasi kell, akkor kidobod a párod, akit olyan nagyon szeretsz.


A párkapcsolat nem azt jelenti hogy nem tartasz vonzónak senki mást, hanem hogy ennek ellenére hűséges maradsz, ugyanis ez döntés kérdése.

2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim oldalon minek hazudni?
2017. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gerinced és minimálisan tiszteled a párod, szakíts, bármi is lesz ezzel az új sráccal, mert nyilvánvaló, hogy csak húzod a barátod idejét
2017. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább magadnak ne hazudnál.. El kell döntened, mit akarsz, mert ez a vergődés egyenes út a megcsalás felé. Mérlegelj, valamiről kénytelen leszel lemondani, mert nem lehet minden egyszerre a tiéd, az élet nem így működik.
2017. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Agyfäszt kapok az ilyen paradoxonoktól. 😬
2017. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, akkor ennyire nem leszel oda másért. Miért nem nézel szembe ezzel???
2017. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod nem az a személy, akire mindig is vágytál, nem vagy mellette teljesen boldog, esetleg hiányérzeted is van, akkor mi a fészkes fenének vagy vele?

Fiatal vagy, ha nem vagy boldog akkor szakíts, ezzel megadva mindkettőtöknek az esélyt egy jó kapcsolatra.

2017. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az álompasi nagy része illúzió. Feltételezem, hogy nem ismered jól, csak mivel néhány tulajdonsága (pl. külső) hasonlít az ideálodhoz, minden más ismeretlen tulajdonságát is idealizálod. Nos, tévedsz. Akibe most belezúgtál, minden bizonnyal nem egy valós személy, hanem egy képzetes, hamis, torz romantikus kép.


Ha ez nem igaz, és bensőségesen, alaposan ismered és >valóban< jobb, mint a párod (bár ezt rendkívül nehéz megítélni még hosszabb idő alatt is), akkor talán elgondolkodhatsz, hogy kit/mit szeretnél. Vagy dönthetsz úgy, hogy többre értékeled a kapcsolatotokat annál, sem hogy tönkretedd. Ahogy érzed.


De ha nem ismered igazán jól, akkor nagyon vigyázz: valószínűleg ő sem tökéletes pasi, csak te képzeled annak. Álmodozz róla egy kicsit, aztán felejtsd el.

2017. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!