Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
25 fölötti szűz és még akinek nem volt barátnője azokhoz szólna elsősorban. Ti is voltatok már úgy hogy már nincs semmihez kedvetek ha nincs kivel megosztani az életeteket (kérdőjel) Nem depresszióra gondolok. nekem már minden nehezemre esik így még szórakozni sincs kedvem sőt ha mindent megkaphatnék (luxusház,autó...stb) akkor sem lenne kedvem semmihez. Alig várom hogy aludjak mert akkor nem vagyok a jelenben. ez betegség lehet amúgy(kérdőjel)

2017. jún. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

?--> kérdőjel


Az a gond, hogy a párkapcsolattól teszed függővé a boldogságod. Pedig amíg nem érzed jól magad a bőrödben, addig nem fogsz kelleni egy nőnek sem. Nagyon meglátszik kívülről, egyfajta kisugárzás. Nőtaszítónak is nevezhetnénk.

2017. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és "csak" most kezdek el élni (eddig nem volt arra igényem valahogy hogy epmenjek bulizni vagy csajozni, de most igen). De ezt nem fogom fel hátrányként, mert nem érzem hogy olyanból matadtam ki amit ne tudnék pótolni..talán majd pont ezen a nyáron..szóval te se add fel, előbb utóbb megváltozik a gondolkodásod :)
2017. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hülyeség. ha pénzed lenne, haverjaid is lennének, és bulik is ahol a legjobb csajokkal lehetnél. pénzért? igen pénzért! boldoggá tenni! most csak azt hiszed h nem! pedig dehogynem.

Ez a szegények rizsája h a pénz nem boldogít! nem a lóf/*/szt!

amúgy én már elég rég nem vagyok szűz. De ha nincs senkim (pl most is) és egyedül élek, tud unalmas lenni az élet.

Bár nemtudom nő vagy e, de nekik azért könnyebb. bárhova lemennek akár egyedül is simán megszólítják őket dumálgatnak, társaságba keverednek.

Férfiként ez kb nulla az esély...hosszú éjszakákat töltöttem egyedül a bárpult mögött. Szinte szánalmasnak érezve magam.

Jelenleg én is ezt érzem. Többet szórok el havont amint keresek, felélem a tartalékaimat, keresem az élményeket stb, bármit ami egy picit is boldogabbá tesz..de minden cska néhány óráig tart.

Szóval ez egy kemény dió.

2017. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!