Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy érzi, hogy minden kérdés ugyanolyan ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Miért érzem ezt vajon? Komolyan, nem provokálásnak szánom a kérdést. De annyira unom ezeket a kérdéseket... Már nem is vagyok képes belekattintani a "válasz küldése" szövegbe, mert minden kérdés ugyanolyan. És mit lehetne rájuk mondani?


Más is érez hasonlóképpen?


2010. máj. 19. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Hasonló kérdést már akartam feltenni én is, de aztán meggondoltam magam, de te most megtetted... legalább tudom, nem vagyok egyedül.
2010. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok,tényleg egy kaptafára megy a kérdések jó nagy része. Sajnos csak nagyon kevés valódi problémával találkozni már.. :S
2010. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kategória rendesen behatárolja,hogy milyen jellegű kérdéseket tehetnek fel a delikvensek.Arról nem is beszélve,ha mindenki használná a keresőt jóval kevesebb kérdés kerülne az oldalra.Mindenki azt hiszi a problémája egyedi és muszáj feltennie,mert valószínüleg olyan választ fog hallani,amit itt még soha nem látott pl. terhes vagyok kérdéseknél

Aztán itt a sok eszetlen,aki unatkozik és teljes baromságokkal ömleszti el az oldalt pl. lehet-e méretre óvszert csináltatni

2010. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt érzem... Néha idegesít, néha bánt... Mert eleve azért regisztráltam fel, hogy egy kérdésre válaszolhassak. Ez már jó ideje volt... És most már nem tudok mit kezdeni ezekkel a kérdésekkel. Bunkózni nem akarok, elbagatellizálni nem akarom, így inkább nem válaszolok. De akkor meg minek vagyok még mindig regisztrált tag?

Ennyire csökkent volna az oldal színvonala?

De örülök, ha nem velem van a gond...

2010. máj. 19. 16:34
 5/6 anonim válasza:

Szerintem sokszor azért kerül fel ismételten hasonló kérdés, mert nem mindig van értelmes válasz rá. Legalábbis elvárná az ember ha már válaszol akkor azt komolyan tegye, vagyis ne egy igent vagy nemet vagy esetleg valamilyen oda nem illő választ vár a kérdező.


Viszont a másik véglet is igaz, amikor totálisan értelmetlen kérdések kerülnek fel, így viszont kicsit haszontalan az egész.

2010. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek vmelyik előttem szólóval!

A probléma abban gyökereddzik, hogy a Szerelem, szex kategóriába írogatók többsége nagyon fiatal, és tapasztalatlan, és tudatlan (tisztelet a kivételnek persze). És az tesz fel ilyen ( mint a "jó-e az x, y méret, meg tetszem-e neki..stb...)kérdéseket, akinek túl magas már az is, hogy valóban van kereső funkció és, hogy van google, vagy más kereső. Szóval főleg ez baj.

2010. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!