Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy lány aki jelenleg mással él, de én mégse tudok róla lemondani, mert úgy érzem hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

És közben azt is érzem tudat alatt hogy én is kellek neki. Amikor jóba voltam vele, és kerülgettük egymást egy darabig, teljesen más tekintete és kisugárzása volt. Mióta mással látom pl egy képen teljesen más a mosolya, és minden. Úgy érzem hogy egyáltalán nem boldog.


Ennek következtében, képtelen vagyok más lánnyal kapcsolatba lépni, de még flörtölni se tudok másokkal, mert tudat alatt érzem hogy ezzel Őt megbántanám.


Sajnos az ital sem segít, annak hatására még jobban tudatosul bennem, hogy akarom!



2017. jún. 22. 21:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Szóval is mi lenne rá a gyógymód?

Szerintem nincs rá trükk, mert amíg létezik nem fogom tudni elfelejteni

2017. jún. 22. 21:07
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira boldogtalan lenne, és annyira veled akarna lenni, és egymásnak lennétek teremtve, akkor nem mással élne, hanem veled.
2017. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha ő az igazi, akkor úgysem tudod elkerülni, csak lehet, hogy nem most van itt az ideje, hogy egy pár legyenek.

Éld az életed, aztán majd kiderül, hogy tényleg ő-e az igazi, vagy ez most csak egy fellángolás.

2017. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg ő az igazi,akkor le fogja zárni a múltját,és téged fog választani.Amìg ezt nem teszi meg,addig itt sajna csak egyoldalú szerelemről beszélhetünk.Te szerelmes vagy,de ő meg mással él együtt.Nyilván az érzéseiden qrva nehéz változtatnod,de valahogy el kell fogadnod a tényeket.
2017. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező nagyon sajnálom, de ez nem így működik. Muszáj lesz másik lányt keresned, mert ezt teljesen felesleges így erőltetni. Nem könnyű, de az idő majd segít. (Bocs, hogy ilyen nyersen kimondtam az igazat, de jobb ha tudod.)
2017. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Én is így vagyok, Kérdező, pontosan így. Csak én már 17 éve (!!!) cipelem magammal a szerelmem súlyát. Azóta képtelenség lemondani róla, pedig elhiheted, mindent próbáltam, más csajoktól kezdve a pszichológusig. Semmit nem használt. Itallal nem élek ugyan, de erősen kétlem, hogyha tajtrészegre iszod magad, akkor majd egyszercsak visszajő hozzád...


Jelen helyzetben annyit tehetsz, amennyit én: szingli maradsz, elküldesz mindenkit a 3,14csába, és csak az ő emlékének élsz, mert mással úgyse működhetne hosszútávú kapcsolat. Te őt szereted, őneki megnyitod az utat a szívedhez, a többi meg kőfalba ütközik. Nekem is egyedül csak Ő kell, az az egyetlen lány az egész földkerekségről, és senki másra nem vagyok hajlandó még csak mosolyogni se. Annyit tehetsz, hogy vársz és reménykedsz...ha csakugyan ő az "Igazi", a sors talán megkegyelmez neked.

2017. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ügyes vagy és tudsz a nő nyelvén beszélni, szépen elveszed magadnak. Én is így voltam és alig fél év múlva már el is vált.
2017. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

5-ös válaszolónak van igaza!


Ebből semmi sem lesz hidd el.

Ugyanezt éltem át nemrég.Szinte ugyanezt tényleg... :(

Hónapokig vártam rá de semmi..végül lemondtam róla.

Ennek igy nincs értelme.Ha szeretne akkor veled lenne.Ennyi.

Tedd fel magadnak a kérdéseket...

Kivel van,veled vagy mással?Kivel fekszik le,veled vagy mással?Kinek mondja azt,hogy szeretlek,neked vagy másnak?Kivel éli az életét,veled vagy mással?

Ezek alapján kit szeret,téged vagy mást?

Ha megvannak a válaszok akkor ezek fényében dönts.


Sok sikert!

2017. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
8-asnak teljes mértékben igaza van. Ez olyan, mintha a buszmegállóban várnád a villamost.
2017. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Budapesten az 5-ös busz megáll villamosmegállókban is. :-)
2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!